Skip to main content

Fotograf na event, czyli to co robaczki lubią najbardziej. Jeśli organizujesz ważny event, wydarzenie, to potrzebujesz osoby z doświadczeniem, która da Ci pewność, że zdjęcia będą świetne. Wydarzenia mają to do siebie, że wielu z momentów po prostu nie powtórzysz. Szukasz osoby, która jest odporna na stres eventowy i Cię nie zawiedzie? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś, ponieważ zajmuję się przygotowywaniem fotoreportaży od ponad 15 lat. Dziś zapraszam w podróż po fotorelacji z otwarcia nowej restauracji na mapie Poznania. Tu. restaurant.

Już wcześniej wspominałem Wam (tutaj), że powstaje w Poznaniu nowa restauracja. Tu.restaurant oficjalnie otworzyło swe bramy dla gości 6 września. A ja ponownie miałem ogromną frajdę i zaszczyt być w tym dniu razem z rodziną Fiedorów i całą „załogą” by przygotować fotoreportaż z tego wydarzenia.

Otwarcie restauracji miało charakter kolacji degustacyjnej. Kucharze pod batutą znanego na rynku poznańskim Filipa Cwojdzińskiego (m.in. Fuckin Delicious) od kilku miesięcy przygotowywali zarówno nową kartę dań, jak i specjalne menu na otwarcie restauracji. Goście mogli spróbować świetnych dań (m.in Gnudi z topinamburem, Halibuta z karczochami czy Jelenia z czekoladą i czarnym ryżem). Musze przyznać, że przez wiele lat współpracy z restauracjami niewiele rzeczy mnie jeszcze zaskakuje. Tego dnia moje podniebienie było bardzo mile zaskoczone i połechtane. Wszystko dopełniła świetna selekcja win za którą odpowiedzialny był sommelier Tu.restaurant Krzysztof Milert.

Fotograf na evencie zawsze jest potrzebny, jeśli ktoś organizujący wydarzenie uważa inaczej to znaczy, że albo jest w błędzie, albo jeszcze nigdy nie organizował eventu 😉 Mogę z pewną śmiałością i prawie pewnością powiedzieć, że dobry fotoreportaż jest genialnym uzupełnieniem eventu. Ludzie lubią wracać do dobrych wspomnień, a nic jak fotografia tego nie oddaje.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Jeśli troszkę wprowadziłem Was w klimat tej niesamowitej kolacji, to niech uzupełnieniem będą zdjęcia, na których możecie zobaczyć zarówno rodzinną atmosferę jak i cudowne dania przygotowane tego wieczoru przez kuchnie. Chciałoby się powiedzieć smacznego, ale powiem – miłego oglądania.

Jeśli spodobała Ci się nasza fotorelacja – zapraszam do obejrzenia portfolio fotografii reportażowej.

One Comment

Leave a Reply