Skip to main content

Fotografia architektury

Fotografia architektury przedstawia budynki, wnętrza lub architektoniczne elementy. Jest wymagająca, dlatego bezcenne jest tutaj doświadczenie fotografa. Dobrymi zdjęciami może sprawić, że dany budynek stanie się ikoniczny. I dotyczy to nie tylko wieży Eiffla czy Pałacu Kultury w Warszawie. To, co czyni zdjęcia niezwykłymi to perspektywa, z jakiej fotograf podejdzie do ujęcia. Jego pomysł na wykorzystanie oświetlenia i ujęcie są podstawą sukcesu.

Jednocześnie przy dobrym podejściu, doświadczeniu i profesjonalizmie fotografa, fotografia architektury pozwoli uchwycić piękno i unikatowość konstrukcji oraz całych budynków. Niebagatelną rolę pełni tu pogoda. Ten sam biurowiec sfotografowany o zachodzie słońca lub w deszczu będzie wzbudzał zupełnie różne odczucia. Dlatego największą gamę „efektów” dostarcza na ogół sama natura, a my potrafimy z każdego z nich skorzystać.

Według okazje.info, aż 81% kupujących szukając produktu w pierwszej kolejności klika na jego zdjęcie. Hotelarze, restauratorzy czy deweloperzy dbający o atrakcyjną oprawę wizualną oferty zwielokrotniają szansę szybszego domknięcia sprzedaży.

Co zyskuje klient powierzając nam fotografię architektury?

Wsparcie marketingu dla deweloperów i nie tylko

Nasze zdjęcia uzupełniają katalogi, broszury, informatory i strony www naszych klientów. To między innymi deweloperzy, architekci, właściciele hoteli czy restauracji. Każda z tych branż ma specyficzne wymogi i potrzeby. Znamy je i umiemy na nie odpowiedzieć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonamy ujęcia, które przykują oko i wesprą działania marketingowe na wielu poziomach.

Inwestycje pokazane w niebanalny sposób

Fotografia architektury to uzupełnienie inwestorskiego story tellingu. Zwizualizuje historię powstawania danego budynku w sposób przemawiający do wyobraźni lub emocji, na przykład w przypadku inwestycji deweloperskiej. Taki rodzaj dokumentacji to nie tylko zapewnienie, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, ale także wizualne dopełnienie przyszłych materiałów promocyjnych. Dzięki temu inwestorzy i klienci nie muszą wyobrażać sobie, jak wygląda powstawanie danej nieruchomości. Mogą to po prostu zobaczyć.

Dla biura nieruchomości

Tak jak przy sprzedaży produktów, tak i w sprzedaży domów, budynków użyteczności publicznej czy mieszkań, fotografie są kluczowe. Budynek budynkowi nierówny, a przed umówieniem się na prezentację klienci chcą wiedzieć, co zastaną na miejscu. Wydobędziemy z domu (i każdej innej nieruchomości) najlepsze cechy w naturalny, nieprzerysowany sposób. Dobrze wykonane zdjęcia to połowa sprzedażowego sukcesu.

Realizacje

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań