Skip to main content

Fotografia przemysłowa

To połączenie fotografii produktowej, portretowej, reportażowej i architektury. Celem fotografii przemysłowej jest przedstawienie procesu produkcji, hal przemysłowych, magazynów czy realizacji usług w niebanalny sposób. Da się to zrobić niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z ogromnym zakładem produkcyjnym, magazynami czy z zapleczem małej, rodzinnej firmy. Powstawanie wszystkiego da się przedstawić w ciekawy sposób.

Praca na wielkich halach coraz częściej wygląda inaczej, niż kiedyś. Na stanowiskach kierowniczych coraz częściej znajdują się młode osoby, dzięki którym oblicze produkcji czy usług zmienia się. Coraz częściej specjaliści w branży dostrzegają i wykorzystują potencjał marketingowy, który drzemie w podstawowym, codziennym życiu fabryki. Z dumą pokazują, co oznacza dla nich sukces i że stoi za nim nie tylko odpowiednie zarządzanie, ale właśnie praca wielu osób, od pracowników linii produkcyjnych aż do dyrektorów. Dlatego budowę lub kontynuację budowy świadomości marki warto rozpocząć właśnie od zaproszenia fotografa na produkcję. Nasi klienci wielokrotnie przekonali się, jak wspaniałe efekty to daje.

Co zyskuje klient powierzając nam fotografię przemysłową?

Znajdziemy niezwykłość w najzwyklejszej rzeczy

W poszukiwaniu inwestorów, pracowników  czy na stronie firmowej warto mieć zdjęcia, które stanowią wizualną oprawę treści. Pozwoli to również na zachowanie spójnej estetyki identyfikacji wizualnej materiałów które wychodzą z ramienia danej marki, niezależnie od tego, czy mowa o banerze reklamowym, plakacie, ulotce czy poście na LinkedInie.

Nieszablonowe ujęcia i budowa zaufania

Realizacja zdjęć w przestrzeniach produkcyjnych jest niepowtarzalna. Wielkie przestrzenie hal przemysłowych, ludzie tam pracujący czy gotowe produkty na końcu linii montażowej mają w sobie wspaniały fotograficzny potencjał. Ujęcia z naszych realizacji wzbudzają ciekawość, ponieważ dają wrażenie, że zostaliśmy dopuszczeni zobaczenia czegoś, co wcześniej było dostępne jedynie dla nielicznych. Wiedza nawet o części produkcji pozwala również zbudować zaufanie klientów, którzy mają pewność, że kupowany przez nich produkt powstaje przy użyciu profesjonalnych technologii.

Przedstawienie procesu produkcji

Niektórych zdjęć nie zastąpi najlepiej przeprowadzona prezentacja. Dlatego przygotowując materiały dla nowych pracowników, partnerów biznesowych lub na inne potrzeby warto mieć bazę fotografii, którymi można się posłużyć dla uzupełnienia szkolenia czy spotkania biznesowego. To pozwoli zaoszczędzić czas potrzebny na tłumaczenie niektórych niuansów i skupić się na innych kwestiach. Do tego prezentacja wsparta fantastycznymi fotografiami zrobi ogromne wrażenie.

Realizacje

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań