Skip to main content

Fotoreportaż z LinkedIn Local Poznań: opowieść o Supermocach i sztuce opowiadania historii

W zeszły czwartek miałem okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – spotkaniu LinkedIn Local w Poznaniu. Było to nie tylko miejsce networkingu, ale również platforma do dzielenia się wiedzą i inspiracjami. Fotoreportaż, który wykonałem, pozwala spojrzeć na to wydarzenie przez obiektyw mojego aparatu i uchwycić wyjątkowe chwile, które miały tam miejsce.

Czym jest fotografia reportażowa?

Fotografia reportażowa to sztuka uchwycenia rzeczywistości w jej najczystszej formie. Jest to rodzaj fotografii, który dokumentuje wydarzenia, miejsca i ludzi w sposób jak najbardziej naturalny, bez ingerencji i ustawiania scen. Reportaż fotograficzny opiera się na opowiadaniu historii poprzez obrazy, które są autentyczne i pełne emocji. Celem fotografa reportażowego jest być niewidocznym obserwatorem, który potrafi wychwycić istotne momenty i przekazać atmosferę wydarzenia.

Supermoce Magdaleny Król

Jednym z głównych punktów programu było wystąpienie Magdaleny Król, która mówiła o odkrywaniu i wykorzystaniu swoich supermocy. Magdalena z pasją opowiadała o tym, jak każdy z nas ma unikalne talenty i umiejętności, które mogą stać się naszymi supermocami, jeśli tylko nauczymy się je rozpoznawać i odpowiednio wykorzystywać. Jej prelekcja była pełna energii i inspiracji, co doskonale oddają zdjęcia z tego fragmentu spotkania. Nikt nie dodaje serduszek w prezentacji jak Magda! W tej części prelekcji na twarzach słuchaczy malowało się zaciekawienie i podziw, co świadczyło o sile jej przekazu.

Sztuka opowiadania Adama Piocha

Drugim prelegentem był Adam Pioch, który podzielił się swoją wiedzą na temat sztuki opowiadania i tworzenia historii. Adam zwrócił uwagę na to, jak ważne jest umiejętne przekazywanie treści, aby były one nie tylko informacyjne, ale także angażujące i inspirujące. Podczas jego wystąpienia udało mi się uchwycić wiele momentów, kiedy Adam dzielił się przykładami z życia i zawodowej praktyki. Jego wystąpienie było dynamiczne i pełne pasji, co udało się oddać na zdjęciach pokazujących jego gestykulację i interakcję z publicznością.

Networking i Atmosfera Spotkania

Spotkanie LinkedIn Local w Poznaniu to nie tylko prelekcje, ale także okazja do nawiązywania wartościowych kontaktów. Fotoreportaż obejmuje również momenty networkingu, które były równie ważną częścią wydarzenia. Uczestnicy mieli możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych i czerpania inspiracji od innych profesjonalistów. Na zdjęciach widać serdeczne uśmiechy, uściski dłoni i żywe dyskusje, co oddaje przyjazną i inspirującą atmosferę spotkania.

Podsumowanie

Na zakończenie spotkania, Agnieszka Wnuk, organizatorka wydarzenia, podzieliła się niezwykle cennymi ciekawostkami i wskazówkami dotyczącymi korzystania z LinkedIn. Agnieszka, mając ogromne doświadczenie w budowaniu profesjonalnej obecności na tej platformie, opowiadała o najnowszych trendach, funkcjonalnościach oraz sposobach, jak skutecznie zwiększyć swoją widoczność i angażować społeczność. Jej prelekcja była pełna praktycznych porad, które z pewnością przydadzą się każdemu użytkownikowi LinkedIn. Kto jeszcze nie obserwuje Agnieszki – niech to zrobi czym prędzej!

Zapraszam do galerii zdjęć, która przeniesie Was w samo serce tego inspirującego spotkania.

Fotografia eventowa!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami fotograficznymi na Twoim wydarzeniu, skontaktuj się z nami już dziś. Jako agencja Fotograficzna Flash Group jesteśmy gotowi uchwycić najważniejsze momenty i pomóc Ci w promowaniu Twojej marki. Sprawdź portfolio fotografii reportażowej.

Leave a Reply