Skip to main content

Sesja Wizerunkowa dla Up Blue: Klucz do Profesjonalnego Wizerunku

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, pierwsze wrażenie często decyduje o sukcesie. W erze cyfrowej, gdzie większość interakcji przenosi się do świata online, profesjonalny wizerunek jest absolutnie kluczowy.

Dlatego, jako fotograf, który czuje się współodpowiedzialny za swoich partnerów biznesowych, zaproponowałem sesję wizerunkową moim przyjaciołom z Up Blue. Agencja realizowała dla nas od jakiegoś czasu reklamę w googlu. Zauważyłem, że zdjęcia, z których korzystają pracownicy nie są najlepszej jakości. Finalnie współpraca była nie tylko przyjemnością, ale również dowodem na to, jak dobre relacje mogą znacząco wpłynąć na efekt końcowy sesji zdjęciowej.

Dlaczego warto zainwestować w sesję wizerunkową?

Fotografia wizerunkowa to więcej niż tylko zdjęcia pracowników firmy. To sposób na ukazanie profesjonalizmu, wartości i unikalnej tożsamości przedsiębiorstwa. Profesjonalne zdjęcia pracowników budują zaufanie klientów, partnerów biznesowych oraz potencjalnych inwestorów. Dobrze wykonane fotografie są wizytówką firmy, która mówi więcej niż tysiąc słów.

  • Pierwsze wrażenie: W erze, gdy większość interakcji biznesowych zaczyna się online, pierwsze wrażenie jest kluczowe. Przede wszystkim „pierwsze wrażenie robimy tylko raz”. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe sprawiają, że firma prezentuje się jako zaufany i kompetentny partner.
  • Spójność wizerunku: Profesjonalna sesja zdjęciowa zapewnia spójność wizualną. Dobrej jakości materiały można prezentować na stronie internetowej, w materiałach marketingowych, w mediach społecznościowych, na linkedin czy w stopce mailowej. Dzięki temu firma przestaje być anonimowa.
  • Personalizacja: Ludzie lubią wiedzieć, z kim mają do czynienia. Profesjonalne zdjęcia pracowników w stopce maila dodają twarze do nazwisk, co zwiększa zaufanie i buduje relacje.
  • Reprezentacja kultury firmowej: Fotografia wizerunkowa pozwala również ukazać kulturę i atmosferę panującą w firmie. Dzięki temu potencjalni (nowi) pracownicy mogą lepiej zrozumieć, jak wygląda życie w danym przedsiębiorstwie.

Współpraca z agencją realizującą kampanię ADS

Sesja Wizerunkowa dla Up Blue to przykład dobrej współpracy 2 firm. Jako fotograf mogę zadbać o swojego partnera. Nasze relacje z agencją opierają się na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. To znacząco wpłynęło na przebieg sesji zdjęciowej i do dziś wpływa na dobre relacje podczas obsługi naszej firmy jak chodzi o reklamę ADS. W drugą stronę ja dostałem wiele uwag jak mogę poprawić swoją stronę www i to co przedstawiam np. na profilu typu Linkedin. Czy musiałem wdrożyć propozycje? Absolutnie nie. Czy to zrobiłem? Absolutnie tak.

Przebieg sesji zdjęciowej

Przygotowania do sesji rozpoczęliśmy od dokładnego omówienia oczekiwań i potrzeb Up Blue. Razem omówiliśmy wizję i styl, oraz realny przebieg sesji, które pomogły w finalnej realizacji. Dobry plan to 90% dobrej realizacji.

Sesja zdjęciowa odbyła się w siedzibie firmy. Zaangażowanie pracowników Up Blue w połączeniu z profesjonalizmem, mocną dawką uśmiechu naszej ekipy, sprawiło, że cała sesja przebiegła sprawnie i bezstresowo. Dzięki wcześniejszym przygotowaniom oraz dobrej atmosferze na planie, udało się uzyskać naturalne, pełne życia zdjęcia pracowników Up Blue.

Profesjonalne zdjęcia są teraz wizytówką Up Blue w stopce mailowej, na nowej stronie internetowej czy na profilach pracowników na Linkedin.

Podsumowanie

Inwestycja w sesję wizerunkową jest jednym z najlepszych kroków, jakie firmy mogą podjąć dla wzmocnienia wizerunku. Profesjonalne fotografie to nie tylko element estetyczny, ale przede wszystkim narzędzie. Pomaga ono w budowaniu relacji biznesowych i kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dobre relacje z agencją Up Blue dodatkowo przyczyniają się do codziennego wsparcia w działaniach reklamowych agencji fotograficznej Flash Group. Sukces tego przedsięwzięcia pokazuje, jak ważna jest relacja, współpraca i wzajemne zaufanie w biznesie. Nikt się na nikogo nie obraził tylko po partnerskich sugestiach partnerów, tematy są weryfikowane i nanosi się poprawki.

Serdecznie polecamy każdej firmie zainwestowanie w profesjonalną fotografię wizerunkową. To inwestycja, która z pewnością przyniesie wymierne korzyści. No i rzecz jasna polecamy agencję Up Blue! Są naprawdę świetni, jeśli nie najlepsi zarówno w reklamach ADS, jak i promowaniu firm w social mediach czy Linkedin.

Sesja Wizerunkowa dla Up Blue

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja zapraszam do naszego portfolio fotografii reklamowej, gdzie możesz obejrzeć więcej zdjęć tego typu

Leave a Reply