Skip to main content

Fotografia reportażowa

Fotografia reportażowa jest niezwykle ważna dla dokumentowania wydarzeń i eventów oraz ich promocji. Zdjęcia wykonane podczas takiego reportażu pokazują  autentyczne i prawdziwe historie, a emocje na zdjęciach są naturalne i autentyczne. Warto zaznaczyć, że dzięki szybkiej realizacji zdjęć, klienci mogą promować swoje wydarzenia na swoich social mediach w czasie rzeczywistym, co zwiększa zainteresowanie i zachęca do udziału w kolejnej edycji. Fotografia reportażowa może być również wykorzystana w kampaniach marketingowych, na stronie internetowej, w ulotkach czy w folderach, zwiększając wartość i przekaz takich materiałów.

Wydarzenia, eventy czy szkolenia to często efekty wielomiesięcznej pracy. Wiemy, ile przygotowań to wymaga, dlatego wiemy, jak ogromną wagę mają zdjęcia, które przedłużą życie tych wydarzeń. To postawienie kropki nad “i”. Oglądane w przyszłości, przywołają nie tylko miłe wspomnienia. Będą wartością dodaną każdych działań marketingowych, bazą, z której można czerpać ile razy przyjdzie taka potrzeba.

Fotografia reportażowa to jeden z najbardziej wymagających, jeśli nie najbardziej wymagający z rodzajów fotografii. Nigdy nie wiadomo, co się tak do końca wydarzy, dlatego fotograf musi być czujny, w przeciwnym razie być może uda mu się uchwycić to, co ważne. Z nami nie ma “być może”. Wiemy, gdzie się pojawić i na co zwrócić uwagę, aby nasi klienci otrzymali fantastyczne zdjęcia. Takie, które opowiadają autentyczne, prawdziwe historie.

Wiemy, o czym mówimy – współpracowaliśmy z agencjami eventowymi oraz celebrytami, fotografowaliśmy wielkie gale oraz eventy.

Co zyskuje klient powierzając nam fotografię reportażu?

Szybkość realizacji

Jesteśmy w stanie dostarczyć fotografie tego samego dnia. Dzięki temu klienci mają możliwość promowacnia wydarzenie w swoich social mediach i tym samym zachęcić uczestników do udziału w nadal trwającej edycji. Promocja wydarzenia tu i teraz materiałami dobrej jakości doceni każdy, kto działa w social mediach.

Fotografie z prawdziwymi emocjami

Nasz fotograf jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje. Jeśli wydarzenie jest duże, zapewniamy obsługę odpowiedniej ilości fotografów specjalistów. Dlatego jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Dzięki doświadczeniu wydobędziemy dla z tłumu to, co najlepsze. Emocje na naszych zdjęciach są prawdziwe, a jeśli ktoś pozuje to tylko dlatego, że aktualnie miał na to ochotę.

Materiał marketingowy

Jeśli klienci mają w planach kampanię marketingową lub potrzebują zdjęć pracowników do materiałów rekrutacyjnych, dostosujemy materiał do potrzeb. Przykuwające uwagę ujęcia wspaniale wzbogacą zarówno stronę internetową, jak ulotki i foldery.

Realizacje

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań