Skip to main content

Fotografia kulinarna

Dobre zdjęcie jedzenia poznajemy po tym, że patrząc na nie wydaje nam się, że czujemy smak i zapach fotografowanego dania. Rolą fotografa jest tak dobrać oświetlenie i tło, aby ten efekt uzyskać. Nie stylizujemy jedzenia sztucznie. Szefowie kuchni, z którymi mamy przyjemność współpracować, są fantastyczni w tym, co robią. Gotują nie tylko pysznie, ale także… pięknie. Naszym zadaniem jest tego efektu nie popsuć i dorzucić szczyptę magii, aby jeszcze bardziej zachęcić do odwiedzin w restauracji.

Co zyskuje klient powierzając nam fotografię kulinarną?

Elastyczność

Ilu restauratorów, tyle wizji i potrzeb. Staramy się zrozumieć i zrealizować każdą z nich i znajdujemy w tym wiele radości. Za każdym razem czujemy satysfakcję z możliwości pokazania pięknego dania w sposób, który każe zajrzeć do lodówki. Wiemy, że taka fotografia zachęci także gości restauracji do zarezerwowania stolika.

Jedna realizacja, kilka zastosowań

Zdjęcia mogą być użyte na wiele sposobów. W social mediach, na stronie internetowej, w menu restauracji czy jako uzupełnienie opisu portfolio danego kucharza. Fotografia kulinarna idealnie dopełnia działania marketingowe zarówno małego fast foodu jak i prestiżowej restauracji  z gwiazdkami Michelin.

Naturalność

Klienci restauracji doceniają, kiedy mogą obejrzeć dania w formie, w jakiej otrzymają je na na talerzu. Dlatego w naszych realizacjach korzystamy głównie z możliwości, jakie daje oświetlenie, bez charakteryzowania potraw. Takie sesje wykonujemy zawsze ze smakiem.

Realizacje

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań