Skip to main content

Flash Group – Agencja fotograficzna z Poznania

Założycielem Flash Group jest Błażej Pszczółkowski, fotograf z Poznania. Błażej wie, że dobra fotografia to wynik wielu składowych: umiejętności technicznych, wysokiej kultury osobistej, podejścia do swojej pracy, dobrej atmosfery i ogromnego zaangażowania. Od lat zajmuje się wykonywaniem zdjęć, a każda realizacja to nie tylko pakiet fotografii. To również wartościowe relacje i wspomnienia, które zostaną z nami na lata. Przede wszystkim, Błażej bardzo lubi swoją pracę i poświęca się Jej bezgranicznie.

Razem z Błażejem współpracuje szereg profesjonalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze realizacje i być w kilku miejscach na raz. Nie przegapimy żadnego uśmiech ani szczegółu. Na początku skupiliśmy się na fotografowaniu w Poznaniu i Wielkopolsce, ale teraz możesz nas spotkać nas w całej Polsce. Nasze ujęcia wsparły działania zarówno lokalnych marek jak i światowych gigantów.

Jesteśmy Twoim partnerem

W agencji Flash Group każdy klient jest traktowany jak partner. Jesteśmy dumni, gdy nasze zdjęcia przyczyniają się do osiągania zamierzonych celów i rozwoju naszych klientów. Dla ich potrzeb z każdego zdjęcia wyciągamy to, co dla nich najważniejsze — emocje, dynamikę, kolory. W połączeniu z szybkości realizacji oraz perfekcjonizmem daje to fotografie najwyższej jakości, nierzadko przekraczające oczekiwania. Wiemy, czym jest efekt wow i wiemy, jak go wywołać.

Jakie fotografie wykonujemy?

Nasze portfolio można podzielić na kilka kategorii:

  • reportażowe,
  • przemysłowe,
  • produktowe,
  • reklamowe,
  • portretowe,
  • kulinarne,
  • ujęcia architektury.

Wyspecjalizowaliśmy się w każdej z tych kategorii, co pozwala nam na precyzyjne uchwycenie detali i zapewnienie naszym klientom, że ich zdjęcia są robione przez profesjonalistów.

ZOBACZ PORTFOLIO

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań