Skip to main content

Klienci

Pracujemy ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas.

Referencje

Natalia TarachowiczDyrektor Wsparcia Sprzedaży
GARDENcity - Grupa MTP

Jako detalistka, perfekcjonistka, nie idąca na kompromis w kwestii rzetelności, terminowości i zaangażowania w projekt, nie mogłam trafić lepiej niż do Błażeja z Flashgroup.
Błażej, dziękuję nie tylko za Twój profesjonalizm, ale również świetny czas spędzony podczas sesji: wysoka kultura osobista, wyczucie estetyki, doskonałe poczucie humoru i absolutnie szeroka wiedza na temat fotografii kulinarnej!

PaulinaDyrektor Marketingu
City Park Poznań

W City Park Poznań nasze projekty realizujemy z osobami, które dostarczają jakościowy serwis, a nade wszystko są pasjonatami i wykonują swoją pracę z sercem.
W tysiącach kadrach fotograficznych na przestrzeni lat zostało uwiecznione ponad 20 wspólnych projektów, które zwieńczyliśmy księgą kulinarną wydaną w 288 egzemplarzach, dziesiątkami publikacji na stronach internetowych, w mediach społecznościowych i magazynach branżowych.
Goście naszych konceptów gastronomicznych: Restauracji Cucina, Kawiarni Cappuccina, Whisky Bar 88, UŁAN BROWAR oraz hotelu City Park Hotel & Residence wielokrotnie docenili twórczość fotograficzną agencji Flash Group i niezwykłe oko Błażeja.

Dominika ZielińskaSpecjalista ds. Komunikacji
Ecco Travel

Skorzystaliśmy z usługi Flash Group na 20 urodziny naszej firmy. Już pierwszy kontakt z Błażejem sprawił, że byliśmy spokojni o współpracę, a efekt przerósł nasze oczekiwania. Dzięki uchwyconych momentom mamy pamiątkę w postaci niesamowitych zdjęć.
Zdecydowanie polecamy Flash Group ze względu na świetny kontakt, elastyczność, dotrzymanie terminów oraz najważniejsze — profesjonalne zdjęcia eventowe!

Anna MajewskaSpecjalista ds. marketingu
Stiga

Z Błażejem Pszczółkowskim współpracuję już parę ładnych lat. Targi, eventy, sesje produktowe – Flash Group to mój pierwszy i jedyny wybór. Zmieniał się pracodawca, ale fotograf zawsze ten sam😊
Serdecznie polecam tego Pana z Aparatem! Profesjonalne kadry plus branżowe rozmowy i śmiechy na backstag-u😊 Do zobaczenia na kolejnych sesjach😊

ArturGlobal Digital Lead
Geberit Group

Dział marketingu Sanitec Koło nawiązał współpracę z agencją Flash Group w 2012 roku. Celem współpracy była realizacja zdjęć produktowych na potrzeby tworzonych katalogów jak i stron www.
Agencja obsługuje w pełnym zakresie lokalnie Koło Sanitec, ale również globalnie Geberit Group. Z wszelkich powierzonych zadań (niezależnie od fotografa czy grafika, który dany projekt realizuje) agencja wykazuje się wielkim profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem, a także pomysłowością przy realizacji sesji.
Z całym przekonaniem mogę polecić usługi agencji fotograficznej Flash Group.Myślę, że najlepszą referencją będzie fakt, że współpracujemy razem do dziś.

Piotr JanusSenior Brand Manager
Komputronik

Uważam, że jeśli chodzi o fotografię reportażową to Błażej z agencji fotograficznej Flash Group w Poznaniu jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym fotografem. Świetne oko, pełen profesjonalizm i szybko oddany materiał. Błażej jest niezauważalny, jednak zawsze tam, gdzie akurat warto zrobić zdjęcia. Uchwycone momenty, emocje, forma post produkcji- nigdy nie mam uwag. Materiał, który dostaję jest zawsze genialny.
Z usług Flash Group korzystam regularnie i polecam każdemu z czystym sumieniem, ponieważ mam pewność, że jakość, którą dostaje nie jest przypadkiem tylko wypracowanym przez wiele lat doświadczeniem pracy fotografów.

Urszula ŚwietlikGłówny specjalista ds. marketingu
Spravia dawniej Budimex Nieruchomości

Partner biznesowy, który nigdy nas nie zawiódł, a nawet wielokrotnie ratował. Wykonane przez Pana Błażeja sesje zdjęciowe dla naszych spółek doskonale charakteryzują ich obiekty. Znajomość najnowszych trendów oraz wyczucie estetyki powodują, że takie zdjęcia stają się bazą do tworzenia wizualnych koncepcji w katalogach, stronach www a także w social mediach.
Dodatkowo rzetelność, terminowość i kontakt z Panem Błażejem są na najwyższym poziomie. Polecam!

Mirosława Paprzycka-KwiręgHR Business Partner
Przelewy24

Świetne oko, profesjonalizm, elastyczność, rewelacyjny materiał końcowy.
Flash Group - dziękujemy za dotychczasową współpracę i nie możemy doczekać się kolejnych realizacji 🙂

Filip SzymanowskiDyrektor Marketingu i SprzedażyTermy Maltańskie

Z agencją fotograficzną Flash Group współpracowaliśmy przy okazji sesji zdjęciowej wnętrz dla marki „SPA 1306” w Poznaniu. Bardzo cenimy sobie wysoki poziom wykonywanych usług – Pan Błażej jest osobą doświadczoną, która cechuje się wysoką kulturą i profesjonalizmem w wykonywanej pracy oraz z ogromnym wyczuciem potrzeb klienta. Bardzo dobrze również odpowiada na brief, co przekłada się na wysoką satysfakcję z wykonanej pracy.
Sesja zrealizowana przez agencję fotograficzną Flash Group była zrealizowana w terminie i bez uwag.