Skip to main content

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa to przedstawienie rzeczy w pewien określony sposób. Często stanowi element fotografii reklamowej. Zdjęcia produktowe są niezbędne do rozpoczęcia procesu sprzedażowego i budowania świadomości marki. W czasie zalewu treści to kluczowe, aby ujęcia przykuwały uwagę.

Wiemy to, dlatego wykonujemy zdjęcia typu:

  • packshot – przedstawienie produktu na neutralnym tle, pod różnymi kątami,
  • zdjęcia obrotowe 360º,
  • przemyślane zdjęcia koncepcyjne,
  • kreatywne zdjęcia aranżacyjne.

Każdy dobry marketingowiec wie, że klient kupuje oczami. To dzięki temu dobre zdjęcie zwielokrotni szansę sprzedaży. Z kolei zła fotografia (lub jej brak) wywołuje wręcz odwrotny skutek. Dlatego chcąc przedstawić konsumentom swój produkt, warto zainwestować w dobrej jakości zdjęcia produktowe. „Dobrej jakości” rozumiemy nie tylko przez rozdzielczość i estetykę, ale także przez wzbudzenie w odbiorcy tych emocji, na których nam zależy.

Co zyskuje klient powierzając nam fotografię produktową?

Znajdziemy niezwykłość w najzwyklejszej rzeczy

Wiemy, jak niezwykłe produkty oferują nasi partnerzy. Uważamy, że właśnie na taki — niezwykły — sposób przedstawienia zasługują. Niezależnie od tego, czy na fotografii przedstawiamy długopis czy alkohol marki premium potrafimy sprawić, że produkt zabłyśnie. Tak, jak zabłysną oczy klienta, kiedy zobaczy go na stronie.

Fotografia budzi zaufanie

Klienci lubią wiedzieć, co kupują. Dobrze wykonane zdjęcia ukazujące odpowiednią perspektywę lub wpisujące się w story telling danej marki to ten element układanki, który pozwala zbudować zaufanie. Dzięki temu klient widzi nie tylko, jak wygląda przedmiot. Już na etapie oglądania fotografii wie, jak pomoże mu jego posiadanie. Pokazanie zastosowania przedmiotu w rzetelny, nieprzerysowany, a jednocześnie atrakcyjny sposób to nasza specjalność.

Na stronę internetową i social media

Estetyczne strony internetowe czy social media mają to do siebie, że konsumenci podświadomie oceniają markę jako bardziej profesjonalną. Dodatkowo spójna identyfikacja wizualna buduje pozytywne skojarzenia. Nasze zdjęcia można wykorzystać zarówno do relacji czy reklam na Instagramie jak i do opisu produktu w internetowym sklepie lub na aukcji.

Realizacje

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań