Skip to main content

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa to często fuzja fotografii produktowej, architektury czy portretowej. Współcześnie podstawą dobrej kampanii reklamowej jest obraz. Otacza nas z każdej strony, zarówno w postaci analogowej jak i zdigitalizowanej. Nic dziwnego, według badań w pierwszej kolejności nasz mózg rejestruje właśnie obraz. A celem zdjęcia zrobionego w ramach fotografii reklamowej jest zachęcić do sprzedaży usług lub produktów. W Flash Group nie brakuje nam kreatywności, dzięki czemu w niesztampowy sposób przedstawimy produkty oraz usługi.

Oferujemy:

  • packshoty na białym tle,
  • zdjęcia obrotowe 360º,
  • przemyślane zdjęcia koncepcyjne,
  • kreatywne zdjęcia aranżacyjne.

Co zyskuje klient powierzając nam fotografię reklamową?

Od pomysłu do realizacji

Wszystko zaczyna się od pomysłów i koncepcji naszych klientów. Poznajemy i analizujemy je wnikliwie tak, tak by wiedzieć dokładnie, co mają przekazywać nasze fotografie. Na tej podstawie dobieramy plan, oświetlenie oraz rekwizyty w taki sposób, by wywołać i utrwalić pożądaną emocję. Niezależnie od tego, czy sesje fotograficzne będą odbywały się w studio, plenerze lub w stworzonej przez nas aranżacji.

Przez emocje do serca

Luksusowa sieć hoteli, szybkie samochody, przytulne łóżko – każdą z tych rzeczy po dodaniu do niej jakiegoś określenia można wyobrazić sobie w konkretny sposób. Rolą fotografa jest przedstawienie produktu tak, aby łóżko wyglądało na naprawdę wygodne, samochód na dynamiczny, a hotel kojarzył się z prawdziwym relaksem. Wiemy, w jakiej aranżacji pokazać przedmiot lub usługę, aby klient chciał z nich skorzystać.

Jesteśmy skuteczni – nierzadko zdarza się, że naszymi zdjęciami sprzedajemy sami sobie…

Wszystko w jednym miejscu

Zdarza się, że nasi klienci mają świetny pomysł na kampanię, ale brakuje im nie tylko fotografa. Za udanym materiałem zdjęciowym stoi przede wszystkim fotograf, ale często także oświetleniowiec, stylistki, makijażystki, modele czy dobre studio. Współpracujemy z topowymi specjalistami w swoim fachu, dzięki czemu nasi klienci są w najlepszych rękach i mają gwarancję, że to my wszystkim się zajmiemy.

Realizacje

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy


Dane kontaktowe

FLASH GROUP
ul. Marii Konopnickiej 16/3a
60-771 Poznań