Skip to main content

Podwodna sesja wizerunkowa dla Szkoły Pływania Swim&Fun w Wrocławiu! Cześć wszystkim miłośnikom Swim&Fun z Wrocławia i nie tylko! Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami niezwykłym doświadczeniem, jakie mieliśmy okazję przeżyć jako agencja fotograficzna. Przygotowaliśmy dla Was sesję wizerunkową, która była nie tylko niezwykle ciekawa, ale także pełna ekstremalnych wyzwań.

Nasza ekipa postanowiła wyjść poza granice typowej sesji zdjęciowej i zanurzyć się dosłownie w świecie Swim&Fun. Sesja odbywała się w towarzystwie niezwykłych małych uczestników, którzy pokazali nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Razem z nimi skoczyliśmy do basenu i przekonaliśmy się, jakie to jest uczucie pływać z tak niesamowitymi małymi wodnymi artystami.

Ale to nie koniec naszych przygód. Chcieliśmy dostarczyć Wam coś wyjątkowego, dlatego też zrealizowaliśmy sesję pod wodą! Takie wyzwania nie są codziennością w naszej pracy, ale nie boimy się żadnych trudności. Efekty tej sesji są naprawdę spektakularne, a nasza ekipa była zachwycona możliwością uwiecznienia magii wodnego świata Swim&Fun.

Podwodna sesja wizerunkowa to nie jest rodzaj sesji, który robię codziennie. Jako agencja fotograficzna stawiamy sobie za cel przekazywanie emocji i wyjątkowych chwil za pomocą obiektywu aparatu. Praca z dziećmi to absolutne wariactwo, podczas tej sesji trzebaby było mieć oczy dookoła glowy. Sesja dla Swim&Fun była dla mnie nie tylko wyjątkowym wyzwaniem, ale przede wszystkim ogromną przyjemnością.

Błażej Pszczółkowski – fotograf.

Dziękujemy Szkole Pływania Swim&Fun z Wrocławia za zaufanie i możliwość współpracy przy tej wyjątkowej sesji. Niech ta współpraca trwa dalej, a my obiecujemy dostarczać Wam jeszcze więcej niezapomnianych chwil uwiecznionych na zdjęciach.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, bo żadnej pracy się nie boimy!

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii wizerunkowej i reklamowej. Na blogu możecie zobaczyć wiele realizacji z tej tematyki. Serdecznie zapraszam!

Leave a Reply