Skip to main content

PGA (Poznań Game Arena) byliśmy tam razem razem z Xbox Polska.

W ostatni weekend miałem przyjemność współpracować z firmą Xbox przygotowując fotorelację z targów Poznań Game Arena. PGA co roku odbywają się na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Bez wątpienia Poznań Game Arena to jedno z największych wydarzeń gamingowych w Polsce. Gromadzi pasjonatów gier komputerowych, e-sportu, nowości technologicznych oraz wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie wirtualnej rozrywki. Na targach można było znaleźć najnowsze gry, konsole, akcesoria gamingowe oraz spotkać się z twórcami i zapoznać się z ich najnowszymi dziełami. Prawdopodobnie to najlepsza okazja dla fanów gier do zapoznania się z najświeższymi trendami oraz nawiązania kontaktów ze społecznością gamingową.
Bez wątpienia fotorelacja z targów Poznań Game Arena przybliża nam atmosferę panującą podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Na zdjęciach możemy zobaczyć ekscytację uczestników, kolorowe stoiska wystawców, profesjonalne e-sportowe turnieje, spotkania z twórcami oraz wiele innych atrakcji.

Fotografia eventowa na przykładzie fotografii targowej.


Fotografia eventowa, a tutaj fotografia targowa po pierwsze ma za zadanie uchwycić nie tylko samo wydarzenie. Po drugie równie ważne są emocje, które towarzyszą uczestnikom podczas targów. Dzięki fotografii możemy przenieść się w świat gamingu i poczuć atmosferę towarzyszącą graczom i entuzjastom podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Każda fotografia jest pełna energii, pasji oraz radości związanej z byciem częścią tego niezwykłego świata.

Bez wątpienia Poznań Game Arena jest doskonałą okazją do pokazania swojego zaangażowania w rozwój społeczności gamingowej oraz prezentacji swoich najnowszych produktów i technologii. Producenci wiedzą, że to doskonały moment na budowania relacji z klientami, nawiązywania współpracy z partnerami oraz promocji marki wśród szerokiego grona odbiorców.
Reasumując, dziękujemy firmie Xbox za możliwość bycia tam z Wami. Uczestnictwo w tak ważnym dla branży gamingowej wydarzeniu to ogromna przyjemność. Jestem pewny, że nasze zdjęcia pomogą firmie w promocji konsoli Xbox oraz budowaniu pozytywnego wizerunku wśród pasjonatów gier.

Fotografia eventowa! A więc!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami fotograficznymi na Twoim wydarzeniu, skontaktuj się z nami już dziś. Agencja Fotograficzna Flash Group jest gotowa uchwycić najważniejsze momenty i pomóc Ci w promowaniu Twojej marki. Zapraszam do portfolio fotografii reportażowej.

Leave a Reply