Skip to main content

Safari Run – to fotoreportaż z niezwykłego wyjazdu integracyjnego, który dla firmy Lilly przygotowała agencja Whitesolution.

Jeśli ktoś by mi kiedyś powiedział, że na polskich Mazurach można poczuć magię afrykańskiego safari, nie uwierzyłbym. To, co miałem okazję uwiecznić jako fotograf współpracujący z agencją Whitesolution na wyjeździe integracyjnym dla firmy Lilly, okazało się niezwykłe. Safari Run – to hasło, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Trzydniowy wyjazd to prawdziwa podróż przez kontynenty. Pracownicy Lilly zostali zaproszeni do świata afrykańskiego safari w samym sercu Mazur. Agencja Whitesolution odrobiła domowe zadanie i zaserwowała uczestnikom wyjątkowe doświadczenie, które przeniosło ich na krainę dzikiej przyrody i egzotycznych przygód. Niech wspomnę tylko bębniarzy, którzy grając afrykańskie dźwięki na żywo i pomalowani na wzór zwierząt aktorzy, witali przybywających do hotelu gości.

Rano rozpoczynaliśmy dzień warsztatami, które dostarczyły nie tylko nowej wiedzy, ale także inspiracji. Eksperci z różnych dziedzin podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając uczestnikom rozwijać umiejętności, których może wcześniej nawet nie próbowali. Wisienką na torcie była prelekcja Martyny Wojciechowskiej. Martyna pokazała jak to jest dostawać od życia kopniaka, wstawać się i iść dalej. Niesamowita kobieta.

Ale prawdziwa magia zaczynała się po południu. Tutaj agencja Whitesolution zadbała o każdy detal, aby uczestnicy mogli cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami. Grillowanie i wspólna zabawa nad jeziorem, pokaz ognia, który rozjaśniał mazurskie noce. Innego dnia emocjonujące przejażdżki offroad po okolicznych lasach – to tylko niektóre z atrakcji, które sprawiły, że te popołudnia były wyjątkowe.

Jednak najbardziej niezwykłe było połączenie afrykańskiego safari z mazurskimi jeziorami. To właśnie tu pokazało się, jak kreatywna i inspirująca może być organizacja eventów. Uczestnicy mieli okazję poczuć magię dwóch odległych światów, które spotkały się na Mazurach.

Na zakończenie muszę podziękować agencji Whitesolution i firmie Lilly za to niesamowite doświadczenie. Jako fotograf miałem przyjemność uwiecznić te chwile pełne radości, przygody i integracji. To pokazuje, że nawet w Polsce można stworzyć coś wyjątkowego, co zostanie w pamięci na zawsze.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

A więc!

Jeśli szukasz inspiracji do organizacji wyjątkowego wyjazdu integracyjnego, to Safari Run jest najlepszym przykładem. To prawdziwa podróż, która łączy kulturę afrykańskiego safari z urodą mazurskiej przyrody. Dzięki agencji Whitesolution i firmie Lilly, ta podróż staje się rzeczywistością.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami fotograficznymi na Twoim wydarzeniu, skontaktuj się z nami już dziś. Agencja Fotograficzna Flash Group jest gotowa uchwycić najważniejsze momenty i pomóc Ci w promowaniu Twojej marki. Zapraszam do portfolio fotografii reportażowej.

Leave a Reply