Skip to main content

STILL w Obiektywie: Historia Sesji Wizerunkowej

 

Cześć wszystkim!

Chciałbym się podzielić z Wami jedną z niezwykle ekscytujących sesji jako fotograf z agencji fotograficznej Flash Group. Miałem ogromną przyjemność współpracować z renomowaną firmą STILL, która specjalizuje się w rozwiązaniach logistycznych. Sesja wizerunkowa, którą mieliśmy zaszczyt zrealizować, była dla nas nie tylko fascynującym zadaniem, ale również wyjątkową przyjemnością.

Praca nad sesją dla firmy STILL okazała się niezwykle inspirująca. Każdy kadr musiał oddać ich zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych oraz ich oddanie w tworzenie synergii w biznesie. Nasz zespół skupił się na uchwyceniu esencji marki, koncentrując się na detalach, które oddają ich wartości i filozofię. Zadbaliśmy o każdy aspekt – od kompozycji i oświetlenia, przez makijaż, po wyrazistość emocji naszych modeli, którzy na co dzień są pracownikami firmy.

Współpraca z zespołem STILL była naprawdę wyjątkowa. Ich profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że każda chwila spędzona na planie była nie tylko efektywna, ale również pełna kreatywnej energii. To wspaniałe uczucie, gdy klient dzieli się swoją wizją, a ja jako fotograf mam możliwość ją uwiecznić. Współpraca przed i w czasie takich sesji do absolutna podstawa.

Rezultaty tej sesji naprawdę mnie zaskoczyły. Nie mieliśmy do dyspozycji modeli czy aktorów, a po prostu serwisantów firmy Still. Udało nam się stworzyć zdjęcia, które oddają nie tylko usługę oferowaną przez firmę STILL, ale także pokazać super klimat ludzi pracujących w firmie. Każda fotografia opowiada własną historię, pełną dynamiki i pasji.

Jestem niezmiernie dumny z tego, co udało nam się osiągnąć wspólnie z zespołem STILL. To właśnie takie projekty sprawiają, że praca jako fotograf nabiera sensu i pasji. Dziękuję całemu zespołowi Flash Group za wspaniałą współpracę oraz firmie STILL za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich historii w obiektywie naszej kamery.

Zapraszam do obejrzenia efektów naszej współpracy na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że zdjęcia te również Was zainspirują i pozwolą przyjrzeć się bliżej fascynującemu światowi firmy STILL.

Dziękuję za Wasze wsparcie i do zobaczenia na naszych platformach!

Podsumowując, jeśli podobała Ci się nasza powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii przemysłowej bądź do bezpośredniego kontaktu.

Leave a Reply