Skip to main content

Z wielką radością informujemy, że agencja fotograficzna Flash Group z Poznania miała przyjemność brać czynny udział przy rembrandingu marki FORDATA. Jesteśmy pewni, że współpraca z naszym doświadczonym zespołem okazała się niezapomnianym doświadczeniem. Dla nas było to kolejne wyzwanie połączone z wielowątkową sesją na dwóch fotografów oraz produkcją filmową.

Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości zdjęć, które doskonale oddają wizerunek i wartości naszych klientów. Sesja zdjęciowa dla firmy FORDATA to część rebrandingu. Nowe zdjęcia pracowników firmy to również zwiększenie rozpoznawalności marki. Skutkiem tego firmy kładą nacisk, aby zdjęcia na stronie www były oparte na pracownikach firmy, a nie na zakupionych gotowych „stocków”. Dzięki sesji, pracownicy stają się bardziej rozpoznawalni, a klient przychodzący na spotkanie nie przychodzi do anonimowych ludzi. Wskutek wzrasta zaufanie do firmy.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres aspektów związanych z sesją zdjęciową. Współpracujemy z profesjonalnymi fotografami, grafikami i filmowcami. Lata wspólnej pracy i doświadczenie pozwala nam na doskonałe zrozumienie. Wiedzą, jak ważna jest praca w grupie by uzyskać unikatowy charakter finalnego produktu w postaci zdjęć, bądź filmu. Przygotujemy starannie skomponowane ujęcia, które wydobędą to, co wyróżnia Państwa markę spośród innych. Wspólnie ustalimy odpowiednie tła, ustawienia świetlne i stylizacje, które idealnie oddadzą atmosferę i wizję.

Jako agencja dumnie głosimy hasło „dla nas nie ma rzeczy niemożliwych”. Oznacza to, że jesteśmy otwarci na różnorodne lokalizacje sesji zdjęciowej, zarówno w profesjonalnym studio, jak i w dowolnym innym miejscu, które Państwo preferują. Jeżeli macie Państwo konkretną wizję, jesteśmy gotowi ją zrealizować. Naszym celem jest dostarczenie fotografii, które w pełni spełnią Państwa oczekiwania. Firma Fordata wybrała na realizację miejsce dość nietypowe, jak chodzi o sesję zdjęciową – Concordia Design.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Po zakończeniu sesji otrzymacie Państwo kompleksową kolekcję profesjonalnych fotografii, które będą doskonałym narzędziem do wzmocnienia wizerunku firmy. Tym samym ujęcia mogą być wykorzystane w materiałach reklamowych, strony internetowej, mediach społecznościowych czy materiałach drukowanych, aby przyciągnąć uwagę klientów i zwiększyć świadomość marki.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z agencją fotograficzną Flash Group, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania, omówić szczegóły sesji i dopasować ją do Państwa oczekiwań.

Podsumowując – jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio Fotografii Portretowej.

Leave a Reply