Skip to main content

Nord to jeden z globalnych liderów w branży mechanicznej i elektronicznej techniki napędowej stawiający na jakość i elastyczność. Współpraca z tak dużym brandem to z jednej strony ogromna przyjemność, z drugiej odpowiedzialność i stres by nie zawieźć ważnego klienta.

Z przyjemnością informuję, że nasza Agencja Fotograficzna Flash Group niedawno miała okazję przeprowadzić fascynującą sesję wizerunkową i produktową dla renomowanej firmy NORD. Było to niezwykle ekscytujące doświadczenie, które umożliwiło nam uchwycenie esencji marki NORD oraz doskonałości ich produktów.

Podczas sesji wizerunkowej, zespół fotografów i styliści Flash Group dokładnie przemyśleli każdy szczegół, aby podkreślić autentyczność i profesjonalizm marki NORD. Nasi modele, czyli pracownicy, wyrażali ogrom energii, elegancję i nowoczesność, stanowiąc doskonałe odzwierciedlenie wartości i idei marki. Oprócz tego, zachwycające tła i miejsca, które wybraliśmy do sesji, dodawały unikalnego charakteru i piękna fotografii.

NORD to firma, która zwraca ogromną uwagę na szczegóły. Naszym zadaniem było, aby przedstawić każdy detal, wizerunek i funkcję produktów w sposób, który zapewniał ich wyjątkowość i przyciągał uwagę potencjalnych klientów.

Nasza współpraca z agencją Flash Group była wyjątkowo udana. Dzięki ich profesjonalizmowi, kreatywności i umiejętnościom, sesja zdjęciowa dla firmy NORD przekroczyła nasze oczekiwania. Flash Group zrozumiała naszą wizję i potrafiła ją przekształcić w piękne i inspirujące obrazy.

Marta – przedstawiciel marketingu NORD

Dziękujemy firmie NORD za zaufanie, jakim obdarzyła nas, dając możliwość uwiecznienia ich marki i produktów w tak wyjątkowy sposób. To była prawdziwa przyjemność pracować z tak zaangażowanym zespołem, który tak doskonale rozumie wartość wizerunku i jakości.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z rezultatem naszej sesji na naszej stronie. Odkryjcie świat pełen elegancji, doskonałości i innowacyjności, który reprezentuje firma NORD. To był dla nas niezapomniany projekt, który cieszymy się, że mogliśmy stworzyć.

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja, zapraszam do naszego portfolio fotografii przemysłowej. Na naszym blogu, możecie obejrzeć więcej tego typu realizacji.

Leave a Reply