Skip to main content

Massey Ferguson | Zapraszam do obejrzenia zdjęć dla firmy Massey Fergusson z którą podjęliśmy w tym roku współpracę w temacie realizacji zdjęć z wydarzeń! Pragnę pokazać Wam dziś dwie sesje, które miały miejsce w urokliwym miejscu, jakim jest Ostoja Chobienice oraz otwarcia nowo powstałego centrum szkoleniowego.

Spotkanie biznesowe – podsumowanie roku – to wyjątkowy moment. Pracownicy Massey Fergusson zebrali się, aby spojrzeć wstecz i docenić osiągnięcia, a także cele na przyszłość. Jako zespół fotografów, mieliśmy niezwykłą przyjemność uwiecznić tę niezapomnianą chwilę.

Czerwcowe popołudnie w Ostoji Chobienice było pełne radości, emocji i profesjonalizmu. Dbałość o szczegóły, elegancki wystrój i ciepła atmosfera tego miejsca stworzyły idealne tło dla naszych fotografii. Każdy element spotkania Massey Ferguson został starannie zaplanowany, od prezentacji osiągnięć firmy po przemówienia i nieformalne rozmowy między uczestnikami.

Nowe centrum szkoleniowe Massey Ferguson jest zaprojektowane z myślą o dostarczeniu wysokiej jakości szkoleń dla rolników i profesjonalistów z branży. To miejsce, w którym możliwe jest zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy niezbędnej do skutecznego prowadzenia rolnictwa. Ośrodek doskonałości, w którym rolnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami, produktami i usługami oferowanymi przez Massey Ferguson.

Nasz zespół skupił się na uchwyceniu najważniejszych momentów w czasie tych dwóch wydarzeń. Fotografie uwieczniały uśmiechy, skupienie, zaangażowanie i przyjemne rozmowy między gośćmi. Staraliśmy się oddać atmosferę, jaka panowała podczas obu spotkań. Reportaż to rodzaj fotografii, który jest nam najbliższy.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Dziękujemy firmie Massey Fergusson za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich ważnego wydarzenia. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść naszą pasję i umiejętności w tę współpracę. Mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia.

Jeśli podobała się nasza fotorelacja to zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio fotografii reportażowej oraz do kontaktu. Możesz też sprawdzić na naszym blogu inne fotoreportaże z wydarzeń firmowych. Jeśli Wam się podoba Chętnie zajmiemy się Waszym wydarzeniem 😉

Zapraszam do kontaktu. Mamy wolne termin na drugą połowę roku. Jako agencja fotograficzna mamy wielu fotografów i możemy zrealizować nawet kilka wydarzeń jednego dnia.

Leave a Reply