Skip to main content

Fotografia biznesowa to jedna z naszych ulubionych dziedzin fotografii. Każda firma, która chce dobrze zaprezentować się kandydatom na przyszłych pracowników chce zrobić to jak najlepiej i jak najefektowniej. Pomocna w tym może być fotografia biznesowa, a konkretnie fotografia wizerunkowa. Sesja tego typu pokazuje właśnie pracowników firmy w ich „naturalnym środowisku”. Nie tylko w momentach intensywnej pracy, ale także w chwilach relaksu i integracji.

Programistyczna firma Consdata zajmuje się wdrażaniem nowych rozwiązań cyfrowych dla wybranych banków obecnych na polskim rynku. Agencja fotograficzna Flash Group współpracuje z nimi od wielu lat i nie mogło nas również zabraknąć przy realizacji ich sesji wizerunkowej. W końcu portret w biznesie jest bardzo istotną formą autoprezentacji danej firmy.

Pierwszą współpracę nawiązaliśmy jeszcze w roku 2017. Na pierwszy rzut poszedł zarząd i najważniejsze osoby w firmie. To ich mieliśmy przyjemność fotografować. Nasze zdjęcia z sesji portretowej były wielokrotnie używane w wielu miejscach przy promocji firmy. Efekty tamtej sesji możecie obejrzeć tutaj.

W międzyczasie z ogromną przyjemnością realizowałem eventy (buisness run, czy szalone wyjazdy integracyjne. Teraz przyszedł czas na realizacje zdjęć całej „załogi”.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Młoda i zgrana ekipa Consdaty bardzo dobrze zaprezentowała się przed naszymi obiektywami. Dzięki temu mogliśmy podczas tej sesji w jak najlepszy sposób oddać ich naturalne relacje oraz klimat panujący w firmie. Dużo rzetelnej pracy, ale również udowodnienie, że nie jest to miejsce oparte tylko na niej, ale także na bardzo dobrym kreowaniu relacji międzyludzkich. Oba elementy oczywiście zostały doprawione dużą ilością uśmiechu, co mamy nadzieję dało bardzo dobry efekt. Udało się? Sprawdźcie!

Obecnie miejsce pracy to dla wielu firm, jeden z atrybutów w dotarciu do młodych ludzi. Argumentem staje się praca w nowoczesnym miejscu, przyjaznym młodym osobom, z dobrą komunikacją, miejscem do parkowania czy rozrywką, z której można skorzystać z wolnym czasie. Jestem pewny, że dla wielu osób praca w firmie Consdata stałaby się ogromną przyjemnością, zarówno dzięki temu jak i pracą w bardzo fajnym gronie osób.

Osobiście czuje się świetnie na każdej sesji, którą mamy przyjemność realizować.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Jeśli podobała Ci się nasza realizacja, sprawdź nasze portfolio FOTOGRAFIA PORTRETOWA !

Leave a Reply