Skip to main content

Fotografia reportażowa… jakże dziwne czasy, że jest to obecnie najrzadziej przeze mnie realizowany rodzaj fotografii. Kiedyś było zupełnie inaczej, a wielu z Was kojarzy mnie przede wszystkim z eventai.

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność posłuchać wspaniałej Trójki na żywo ! Dziś pragnę Wam zaprezentować fotoreportaż z tego niesamowitego wydarzenia, dobra muzyka, dużo światła i niesamowite miejsce.

Jak wiadomo przez pandemię, kluby nie mogą działać Na szczęście jest grupa kreatywnych muzycznych świrów, którzy pragną dostarczać nam klubową muzykę na żywo ! neeVald, Bartes i Matthew Clark, bo o nich mowa zapraszają na cykl imprez w najbardziej magicznych miejsc w Poznaniu!

Tym razem prosto z poznańskiego Lodowiska Chwiałka, zaprosili do wspólnej muzycznej podróży gdzie dobre brzmienie i wyjątkowa gra świateł stworzyły niepowtarzalną atmosferę.Dla mnie jako fana hokeja a w dodatku zapalonego łyżwiarza, sama obecność na lodowisko po prawie roku bez lodu pod nogami była niesamoita! To był magiczny wieczór.

Jako THE3 neeVald, Bartes, Matthew Clarck) zagrali niesamowity 90-minutowy set! Jednak o muzyce wolę nie opowiadać. Muzykę się słucha 🙂 Link do filmu znajdziecie na profilu chłopaków, tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Niesamowite było również przygotowanie samego eventu. Maseczki, odstępy, zaplecze porozstawiane na dużych przestrzeniach. Z pewnością ten event zostanie w mojej pamięci.

Jeżeli podoba Wam się nasza fotografia reportażowa, zapraszam sprawdzić inne nasze fotoreportaże (naciśnij fotoreportaż)

Leave a Reply