Skip to main content

Fotografia sportowa – z dziećmi to niełatwa rzecz 😉 Jako agencja fotograficzna Flash Group bardzo cenimy sobie wieloletnią współpracę z naszymi przyjaciółmi. Nie inaczej jest z poznańską szkołą pływania Fregata Swimming. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala im być jedną z największych firm tego typu w Polsce. W przeszłości wykonaliśmy dla nich wyjątkową sesję fotograficzną, gdzie staraliśmy się w jak najlepszy sposób pokazać przykładową lekcję pływania dla najmłodszych. Dwóch trenerów, spora grupa dzieciaków i mnóstwo pluskania.

Nasze zdjęcia pokazują, że w tym wypadku wiek rzeczywiście nie gra żadnej rol. W zajęciach mogą brać udział nawet niemowlęta od trzeciego miesiąca życia.

Sesja tego typu jest nie lada wyzwanie dla fotografa. Oprócz dbania o jakość ujęć musi on cały czas uważać, żeby nie zamoczyć sprzętu fotograficznego. W przeciwieństwie do dzieci zdecydowanie nie przepada on za wodą. Efekt takiej sesji również jest wyjątkowy. Ze względu na jej dynamikę mamy tu zarówno przykład fotografii eventowej, jak i oczywiście fotografii portretowej (o ile dane dziecko przestaje szaleć jak „ryba w wodzie”😊 ). Fotografia sportowa w porównaniu do fotografii dziecięcej w wodzie to mały pikuś 😉

Tym razem ponownie prezentujemy sesję wykonaną podczas zajęć z dzieciakami, ale teraz została ona zrobiona na specjalną okazję. Właśnie dzisiaj, 12 listopada, rusza przedsprzedaż książki napisanej przez Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego – trenerów z Fregata Swimming. Poradnik „Uczymy miłości do wody” jest idealną odpowiedzią dla wszystkich rodziców niemowląt i małych dzieci, którzy chcieliby, żeby ich pociechy już w tak młodym wieku zaczęły pływać. Jest to kompendium wiedzy o tym jak pozytywny wpływ na rozwój dziecka może mieć tak wczesne oswojenie go z wodą i pływaniem.

Jednak przede wszystkim książka ta jest efektem wieloletnich doświadczeń autorów. Jest zbiorem ćwiczeń, pomysłów na zabawy, jak i praktycznych porad dotyczących pracy z tak małymi pływakami. Wewnątrz tego poradnika oczywiście znajdziecie również efekty naszej pracy. W trakcie „basenowej” sesji fotograficznej robiliśmy wszystko, żeby pokazać na zdjęciach zarówno dynamikę zajęć, jak i radość pojawiającą się na twarzach dzieci. To właśnie uśmiechy są najczęstszym efektem tak wczesnego kontaktu z pływalnią.

„Uczymy miłości do wody” może być idealnym sposobem na rozpoczęcie tej fascynującej przygody.

Najpierw sprawdźcie jak prezentuje się nasza wodna sesja fotograficzna, a następnie z całego serca zachęcamy do zakupu książki oraz powierzenia swoich pociech profesjonalistom ze szkoły pływania Fregata Swimming.

A teraz niespodzianka ! Mamy dla Was konkurs a do wygrania – 3 książki ! 2 możliwości wygrania jednej z nich !

  • Odpowiedź na 3 pytania: (wybierzemy 2 zwycięzców)
  1. Od jakiego wieku można przyjść z niemowlakiem na basen?
  2. Ile stopni powinna mieć temperatura w basenie dla maluszków?
  3. Czy dzieci nurkują z otwartymi oczami ?
  • Wymyśl pomysł na najciekawsza zabawę w wannie dla dziecka 1-2lata – podrzucajcie pomysłyt/ zdjęcia – wybieramy 1.

Odpowiedzi przysyłajcie na mail: agnieszka@flash-group.pl / Konkurs trwa do niedzieli 15 listopada do godziny 20.00 – w poniedziałek losujemy zwycięzców

Leave a Reply