Skip to main content

Fotografia eventowa wraca po 3 miesiącach Pandemii, nareszcie!

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność posłuchać wspaniałej Trójki na żywo ! Dziś pragnę Wam zaprezentować fotoreportaż z tego niesamowitego wydarzenia, dobra muzyka, dużo światła i niesamowite miejsce.


Jak wiadomo przez pandemię, kluby nie mogą działać Na szczęście jest grupa kreatywnych muzycznych świrów, którzy pragną dostarczać nam klubową muzykę na żywo ! neeVald, Bartes i Matthew Clark, bo o nich mowa zapraszają na cykl imprez w najbardziej magicznych miejsc w Poznaniu!

Tym razem prosto ze Stadionu Lecha Bułgarskiej, zaprosili do wspólnej muzycznej podróży gdzie dobre brzmienie i wyjątkowa gra świateł stworzyły niepowtarzalną atmosferę.Dla mnie jako fana Lecha sama obecność na stadionie po 80 bez piłki była magiczna! To był magiczny wieczór.

Jako THE3 neeVald, Bartes, Matthew Clarck) zagrali niesamowity 90-minutowy set! Jednak o muzyce wolę nie opowiadać. Muzykę się słucha 🙂 Link do filmu znajdziecie na profilu chłopaków, tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Niesamowite było również przygotowanie samego eventu. Maseczki, odstępy, zaplecze porozstawiane na dużych pszestrzeniach. Z pewnością ten event zostanie w mojej pamięci.

Jeżeli podoba Wam się nasza fotografia eventowa, zapraszam sprawdzić inne nasze fotoreportaże (naciśnij fotoreportaż)

Leave a Reply