Skip to main content

Fotografia w świecie laminatów! Jesteśmy dumni z naszej najnowszej współpracy z firmą BURDZIĄG, która od 1990 roku zajmuje się produkcją laminatów oraz elementów z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym. To dla nas ogromne wyzwanie i przyjemność dokumentować ten niezwykle zaawansowany proces produkcji oraz finalne efekty ich pracy. To niesamowite jak niewielka rodzinna firma, robi naprawdę ważne rzeczy, które otaczają nas każdego dnia.

Firma BURDZIĄG to symbol rzemiosła, jakości i wieloletniego doświadczenia. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży, posiadają niezrównaną wiedzę i zdolności, które pozwalają im dostarczać najwyższej jakości produkty. Obecnie skupiają się głównie na produkcji elementów składowych dla autobusów i tramwajów.

Warto podkreślić, że BURDZIĄG to rodzinnie prowadzona firma, co dodaje tej współpracy wyjątkowej głębi. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę pomóc promować takie wartości jak tradycja, zaufanie i jakość, które są rdzeniem ich działalności.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Nasza praca z BURDZIĄG to więcej niż tylko dokumentowanie – to wizualna opowieść o zaangażowaniu, doskonałości i profesjonalizmie, której jesteśmy świadkami. Dzięki naszym zdjęciom, klienci BURDZIĄG mogą docenić piękno ich produktów oraz zaufać marce, która stawia jakość na pierwszym miejscu.

Fotografia przemysłowa może pomóc w edukacji i zwiększeniu świadomości na temat branży przemysłowej. Dobre zdjęcia mogą wyjaśnić procesy produkcyjne, technologie i innowacje stosowane w przemyśle, co pomaga publiczności lepiej zrozumieć, jakie to ma znaczenie dla gospodarki i społeczeństwa.

Fotografia przemysłowa jest używana do promocji firm i produktów przemysłowych. Wizualnie atrakcyjne zdjęcia produktów i zakładów produkcyjnych mogą przyciągnąć uwagę klientów i inwestorów, co może pomóc w rozwoju przemysłu. Tak było i tym razem, nasza realizacja jest wstepem do stworzenia nowej strony www i materiałów promocyjnych w firmie.

Przy tej realizacji moim zadaniem było również przygotowanie zdjęć z powietrza. Zdjęcia fabryki z drona wykorzystuje się do promocji zakładu i produktów. Estetyczne zdjęcia z unikalnej perspektywy mogą przyciągnąć uwagę klientów, inwestorów i potencjalnych pracowników. Jak możecie zauważyć – zakład będzie się rozwijał i już widać filary nowej powstającej hali. Jeśli fabryka jest w fazie budowy lub modernizacji, drony mogą dostarczać regularne zdjęcia i filmy, które pozwalają na śledzenie postępu prac i zapewniają dokumentację wizualną.

.

Jeśli i Wy chcielibyście podjąć się tego wyzwania i pokazać światu swoją firmę w najlepszym świetle, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi uchwycić każdy detal Waszego procesu przemysłowego. Stworzyć niezapomniane fotografie, które z pewnością przyciągną uwagę Waszych klientów i partnerów biznesowych. Wejdź i sprawdź nasze portfolio fotografii przemysłowej.

Leave a Reply