Skip to main content

Z przyjemnością prezentuję Wam dziś fotoreportaż z otwarcia nowego biura naszych przyjaciół z firmy Przelewy24 w Poznaniu! Jesteśmy dumni z tego, że możemy w tak ważnych wydarzeniach być razem z Wami i realizować dla Was zdjęcia.

Przelewy24 to największy operator płatności online w Polsce, oferujący innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce. Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych czy rat.

Agencja fotograficzna Flash Group to jedna z najlepszych agencji fotograficznych w Poznaniu, posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych zdjęć. Nasze umiejętności uchwycenia najważniejszych momentów i oddanie atmosfery wydarzenia są potwierdzone wieloma realizacjami dla zarówno tych największych i troszkę mniejszych klientów. Dzięki zaangażowaniu przygotowujemy niezapomniane kadry.

Dobry fotoreportaż to sztuka uwieczniania nie tylko obrazów, ale także emocji, historii i atmosfery. To zdolność fotografa do opowiedzenia kompletnego i porywającego narracyjnego wątku za pomocą obrazów. Dobry fotoreportaż wymaga umiejętności obserwacji, wyczucia chwili i zdolności do złapania kluczowych momentów. Fotograf powinien być w stanie przenikać w głąb sytuacji, relacji międzyludzkich i kontekstu, aby dostarczyć autentyczne i poruszające zdjęcia. Bardo często słyszymy po eventach, że „nawet Cię nie widziałem, nie wiedziałem, że tam byłeś”.

Ważne jest, aby fotoreporter miał umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków i szybko reagować na nieprzewidywalne sytuacje. Musi być elastyczny, zarówno w zakresie technicznych ustawień aparatu, jak i w podejściu do kadrowania i kompozycji. Fotoreportaż powinien oddawać autentyczną rzeczywistość, unikając przesadzonego retuszu i manipulacji. Nie da się zrobić w wąskich biurowych przestrzeniach zdjęcia grupowego prawie 150 osób… nie? Potrzymaj mi piwo i patrz, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie regularnie pokazujemy kolejne nasze realizacje. Bądźcie na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami.

Jeśli spodobała Ci się nasza powyższa realizacja zapraszamy do naszego portfolio Fotografii Reportażowej gdzie możesz zobaczyć nasze reportażowe portfolio.

Leave a Reply