Skip to main content

Spravia to wciąż dla wielu osób mało znana nazwa… odczaruję ją dla Was. Budimex Nieruchomości – przejęty pod koniec maja przez polski fundusz inwestycyjny Cornerstone Partners oraz czeską grupę deweloperską Crestyl – zmienił nazwę na Spravia. Celem nowych właścicieli jest stworzenie silnej grupy deweloperskiej, która w krótkim czasie stanie się krajowym liderem na rynku nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą dla developerów! Spravia przedstawia szeroką gamę gotowych mieszkań pokazowych (możecie obejrzeć je tutaj), które są gotowe do odkrycia. Nasze zdjęcia z budowy również ożywiają cały proces tworzenia tych pięknych przestrzeni.

Dla developera, gotowe mieszkania pokazowe są niezastąpionym narzędziem prezentacji. Zdjęcia, które udostępniamy, pozwolą Państwu na przyciągnięcie uwagi potencjalnych nabywców i zaoferowanie im pełnego wglądu w możliwości i jakość naszych nieruchomości.

Nasze profesjonalne fotografie pokazują różne aspekty każdego mieszkania, w tym przestronne wnętrza, nowoczesne wykończenia, wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu, klienci mogą w pełni zrozumieć potencjał tych przestrzeni i łatwiej podejmować decyzje dotyczące zakupu.

Ponadto, regularnie publikujemy aktualne zdjęcia z budowy, aby dać Państwu wgląd w proces tworzenia naszych projektów. To idealny sposób, aby śledzić postępy i widzieć, jak nasze inwestycje ewoluują od fundamentów do gotowych budynków. Zdjęcia z budowy to również doskonała forma komunikacji, aby zapewnić przezroczystość i budować zaufanie wobec naszej marki.

Zachęcamy wszystkich developerów do odwiedzenia naszej strony internetowej. Możecie znaleźć tam galerię zdjęć gotowych mieszkań pokazowych oraz aktualne zdjęcia z budowy. Wierzymy, że nasze zdjęcia pomogą Państwu w skutecznym promowaniu i sprzedaży nieruchomości, a także zapewnią nabywcom pewność, że dokonują mądrego wyboru.

Na poniższych zdjęciach możecie obejrzeć dwie różne inwestycję z Poznania. Najpierw zapraszam do obejrzenia serwisu budowy inwestycji „Kamienica przy kinie” zlokalizowanej w sercu Jeżyc. Mieszkania pokazowe obrazują gotową już inwestycję na Polance ul. Newtona.

Spravia – Budimex Nieruchomości – tworzymy przestrzenie, które inspirują i spełniają marzenia!

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja skontaktuj się z nami. Zapraszam zapoznać się z naszym zdjęciami fotografii architektury i wnętrz oraz do działu BLOG gdzie możecie obejrzeć więcej realizacji z tego rodzaju fotografii.

Leave a Reply