Skip to main content

Sesja produktowa laserów – to się nie mogło NIE UDAĆ 🙂 Hej, Kochani! Dzisiaj chcę Was zaprosić za kulisy jednej z najnowszych sesji zdjęciowych w studiu 2k4k. Głównymi bohaterami sesji były naprawdę fascynujące spawarki laserowe – produkty marki SUMARIS! Kto widział spawarkę na kółkach?

Fotografia produktowa: diabeł tkwi w detalach.

Sesja produktowa to dla mnie nie tylko dokumentacja przedmiotów, to sztuka ukazywania detali, kreatywna interpretacja i zaprezentowanie produktu w najlepszym możliwym świetle. Spawarki laserowe marki SUMARIS zaskakują nie tylko swoją precyzją, ale także estetyką, którą starałem się uchwycić w naszych pracach. Bardzo fajny minimalizm, plus ciekawa gama kolorystyczna. Naprawdę fajnie skrojony produkt.

Czy spawanie to już sztuka?

Nasz dzień nie ograniczał się jedynie do statycznych ujęć. Realizowaliśmy dla naszego klienta więcej niż tylko gotowe packshoty. Dlatego też zdecydowaliśmy się na realizację zdjęć z modelem. Uwiecznić momenty, gdy spawarki pracują? Sprawa niełatwa, ale dla nas to czysta przyjemność. Fotografie spawania nie tylko oddają dynamikę procesu, ale również pokazują, jak praca staje się sztuką.

Współpraca z Kinema.pl: Film korporacyjny.

Tego samego dnia mieliśmy przyjemność kolejny raz współpracować z utalentowanym Adamem Olejniczakiem z Kinema.pl, który realizował materiał filmowy pod film! 🎥 To niezwykłe doświadczenie obserwować, jak obrazy zatrzymują się na chwilę, stając się ruchomą historią. Czekamy na efekty!

Dobra Atmosfera w Studiu: Klucz do Sukcesu

Nie można jednak zapominać o czymś, co jest dla mnie kluczowe – dobra atmosfera w studiu. Zgrany zespół, pozytywna energia i wspólna pasja do fotografii sprawiły, że każde ujęcie było nie tylko pracą, ale i przyjemnością. To właśnie ta atmosfera sprawia, że nasze projekty realizowane są sprawnie i zawsze! mieścimy się w założonym czasie.

Poniżej trochę zdjęć zarówno klasycznych packshotów przygotowanych „pod szparowanie”, jak i ujęcia samego spawania jak i backstage. Miłego oglądania !

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja sprawdź nasze portfolio fotografii produktowej!

#FotografiaProduktowa #BehindTheScenes #SesjaZdjęciowa #KinemaPL #SpawarkiLaserowe #SUMARIS #StudioLife #SztukaPracy

Sesja produktowa Poznań!

Leave a Reply