Skip to main content

Końcówka roku 2022 mijała nam pod hasłem wielu Wigilii i spotkań firmowych. Jednak jedno ze względu na jego wyjątkowość chciałbym Wam pokazać. To spotkanie firmy Ecco Holiday z okazji 20 lecia firmy, które odbyło się w Porcie Sołacz.

Ecco Holiday jest touroperatorem wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 286z. Od 2002 roku zajmują się organizacją wakacji zagranicznych na najpiękniejszych plażach między innymi Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Malty i Cypru. W ich ofercie znaleźć można także propozycje na urlop w Polsce w ośrodkach położonych w górach i nad morzem. Pod marką Ecco Travel w ofercie programy objazdowe m.in. w Japonii, Tajlandii, Wietnamie, Indiach, RPA, Stanach Zjednoczonych i Jordanii

Nad kierunkiem działań w firmie czuwają przede wszystkim dwie osoby. Pani Karolina Warzybok – Prezes Zarządu oraz Pan Grzegorz Płókarz – Wiceprezes Zarządu. To Oni byli głównymi bohaterami tego wieczoru. Myślę, że fakt, jak dobrze, przez te wszystkie lata zarządzają firmą, świadczy fakt, jak wielu gości przybyło na ich zaproszenie. Wiele uśmiechów, prezentów czy szczerych gratulacji – było widać, że jest to szczerze a nie udawane.

Bardzo mile zaskoczyły mnie relacje jakie panują w firmie. Gdy Pani Prezes odsłoniła ściankę z nowymi logotypami Ecco Holiday (co było jedną z niespodzianek) wszyscy z ogromną radością robili sobie selfie z różnych konfiguracjach. I trzeba wspomnieć, że jedną z osób, która świetnie się ze swoimi pracownikami na ściance odnalazła była właśnie Pani Karolina.

Mnie osobiście najbardziej zaskoczyła możliwość obejrzenia wszystkich katalogów, które przez te wszystkich lata wydała firma Ecco Holiday. Ceny typu 700 zł za dwa! tygodnie w Egipcie. Cudowne wspomnienia 🙂

Błażej – fotograf

Port Sołacz. Myślę, że warto wspomnieć chociaż w kilu zdaniach to miejsce. Od kilku lat (spowodowanych Covidem) zupełnie brakowało nowych miejsc na mapie Poznania jak chodzi o ciekawe miejsce spotkań czy eventów. Trzeba przyznać, że renowacja tego miejsca (które wzięła pod skrzydła poznańska grupa MTP) jest niesamowita. Do tego świetna kuchnia i serwis i mamy super miejsce na tego typu wydarzenia – polecam!

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja zapraszam obejrzeć nasze portfolio fotografii reportażowej.

Jeśli chcesz bym zrealizował dla Ciebie sesję zapraszam do kontaktu bezpośredniego z naszym fotografem

Błażej – 608 142 706

Leave a Reply