Skip to main content

Lech Logistics powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu spółki Lech Fabrics. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie działu zajmującego się kompleksowym dostarczaniem usług logistyki kontraktowej. Jako rodzinna firma z polskim kapitałem szczególnie cenimy przywiązanie do tradycji, która w naszym przypadku oznacza utrzymywanie wieloletnich, partnerskich relacji z naszymi klientami, a także indywidualne i elastyczne podejście do współpracy.

W trakcie sesji naszym największym wyzwaniem był fakt, że magazyn normalnie pracował. Dlatego bardzo ważna jest wiedza oraz doświadczenie pracy w miejscu o trudniejszych warunkach. Znajomość BHP i bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Przede wszystkim w magazynach mamy obowiązek pracy w m.in w kasku, w okularach, czy w butach o wzmocnionej podeszwie.

Naszym zadaniem było przygotowanie zdjęć, które uzupełnią treść na stronie internetowej. W tym celu musieliśmy dokładnie rozpisać z klientem, jakie treści pojawią się na stronie. Po pierwsze musiały pojawić się zdjęcia magazynu, po drugie ludzie i ich praca, po trzecie zdjęcia hal magazynowych z zewnątrz.

Lech Logistics to firma, która kompleksowo dostarczają usługi logistycznej. Na etapie realizacji zdjęć mieliśmy do sfotografowania 2 hale magazynowe. W tym momencie na etapie końcowym jest budowa kolejnej – trzeciej już hali. Zapewne niedługo będziemy w stanie pokazać Wam zdjęcia również z nowej hali.

Jeśli spodobała Ci się nasza realizacje to zachęcam do sprawdzenia naszego portfolio fotografii przemysłowe oraz do kontaktu.

Leave a Reply