Skip to main content

Dimark to przedsiębiorstwo, które dostarcza innowacyjne i niezawodne systemy do sortowania, kontroli i przechowywania bagażu i przesyłek. Specjalizują się w projektowaniu, wykonawstwie, montażu, uruchamianiu i serwisowaniu wewnętrznych automatycznych torów transportowych dla każdego sektora przemysłu, w którym mogą być transportowane produkty.

Dimark swoją działalność rozpoczął w 1994 rok. Po prawie 30 latach na rynku oferują swoim inwestorom najbardziej zaawansowane i najnowsze rozwiązania technologiczne. Skutecznie konkurując z największymi światowymi producentami systemów sterowania i transportu. Ich domeną są systemy kontroli i transportu bagażu dedykowane dla portów lotniczych.

Fotografia przemysłowa w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Wiele firm powstało po upadku komunizmu i wprowadzeniu wolnego rynku. Obecnie dochodzi na szczeblach tych firm do zmian pokoleniowych. „Młodzi” mają dużo większą świadomość jak ważne jest pokazanie firmy na zewnątrz. Świat social medów, zdobywania pracowników przez internet , katalogi i filmy na targach. Pokazanie firmy dzięki dobrym zdjęciom pomaga zarówno w zwiększeniu zaufania swoich partnerów biznesowych ale także w dotarciu do potencjalnych pracowników.

Z mojej perspektywy najtrudniejszym zadaniem w pracy na halach produkcyjnych, logistycznych jest codzienna praca. Tego typu sesje realizujemy trochę na zasadzie reportażu, takiego „dnia z życia”. Jak wiadomo produkcja musi działać i nikt nie zatrzyma pracy maszyn, bo Pan fotograf potrzebuje coś poprawić. To oczywiście ogromne utrudnienie, ale ja osobiście bardzo lubię takie wyzwania. A tego typu sytuacje, czasami stresogenne tylko pobudzają do działania.

Dla mnie osobiście to była super realizacja. Różne lokalizacje, różne etapy produkcji: od surowych materiałów po gotowy produkt. Uwielbiam tego typu sesje i obserwacje jak tego typu rzeczy powstają.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Z pewnością jesteście ciekawi materiału, więc dłużej nie gadam i zapraszam do oglądania 🙂

Jeśli podobała Ci się nasza powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii przemysłowej bądź do bezpośredniego kontaktu.

Leave a Reply