Skip to main content

Fotografia reklamowa – czym jest ?

Fotografia reklamowa to nie tylko zdjęcia produktów. To także cała gama technik i umiejętności wykorzystywanych do promocji marki i produktów. Fotografia reklamowa może być używana do budowania wizerunku marki, tworzenia kampanii reklamowych czy promowania nowych produktów. Naszym zadaniem w trakcie tej sesji, było pokazanie nowego produktu firmy Internil czyli rękawiczek nitrylowych. Naszym zadaniem była po części również kreacja sesji. Usiedliśmy razem z klientem BHP-PROTECT i rozpisaliśmy jakie są cele sesji, dla kogo jest produkt, jak chcemy go pokazać, ale przede wszystkim gdzie. Później została tylko organizacja przestrzeni i do dzieła!

W mojej ocenie, fotografia reklamowa nie powinna być traktowana jedynie jako wydatek, ale jako inwestycja. Dzięki niej marka może wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż. Dlatego warto zainwestować w profesjonalną fotografię reklamową, która przyniesie wymierne korzyści dla biznesu.Pamiętajmy, że zatrudnienie profesjonalnego fotografa na sesję reklamową pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ masz pewność, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący. Dzięki temu nie musisz martwić się o organizację sesji, a także o jakość zdjęć i ich edycję.

Fotografia produktowe. Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego fotografa?

Profesjonalna fotografia produktowa to niezwykle istotny element w sprzedaży produktów online. Zdjęcia produktów mają ogromne znaczenie dla przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów i zachęcenia ich do zakupu. Dlatego też, jeśli prowadzisz sklep internetowy lub e-commerce, warto zadbać o wysokiej jakości zdjęcia swoich produktów. Dzięki profesjonalnym zdjęciom produktowym, takim jak poniżej, możesz pokazać produkt „w pracy”, ukazać jego szczegóły oraz zaprezentować jego funkcjonalność. To wszystko sprawia, że potencjalny klient ma lepsze pojęcie o produkcie i jest bardziej skłonny do jego zakupu.
Fotografia produktowa wpływa również na postrzeganie marki. Wysokiej jakości zdjęcia produktów świadczą o profesjonalizmie firmy i dbałości o detale. To z kolei buduje zaufanie klientów i sprawia, że chętniej decydują się na zakup.

Jeśli podobała Ci się nasza powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii produktowej bądź do bezpośredniego kontaktu.

Leave a Reply