Skip to main content

Fotografia produktowa | Sesja dla SIMPLY JOY… tego się nie spodziewaliście! Jeśli miałbym kiedykolwiek pomyśleć o sesji produktowej, co najmniej dziwnych albo rzadkich produktów, którą kiedyś będzie mi dane fotografować… to pewnie bym nawet nie wpadł na produkty, które Wam dzisiaj prezentuje.

Karty Kamasutra, kości miłości oraz akcesoria BDSM to autorskie produkty, wykonane według własnego projektu. Inspiracją do ich stworzenia było zerwanie kurtyny TABU, otwarcie się na pozytywną seksualność oraz pomoc innym w przerwaniu łóżkowej rutyny. Czerpanie radości z seksu to podstawowy warunek, a jednocześnie ogromna motywacja do przybrania nieco bardziej konkretnej roli niż do tej pory…

A na sesję dojechały do nas:

  • drewniane kostki, które pomogą odkrywać nowe miejsca rozkoszy i pomogą urozmaicić długie wieczory. Mogą stanowić świetny dodatek do prezentu.
  • oryginalna grafika kart, podkreślona fantastycznymi kolorami, które rozbudzają zmysły. Kamasutra wzbogacona o dodatki w postaci gadżetów erotycznych, które można dołączyć do wspólnej zabawy. Karty pozwalają nie tylko odkrywać nowe możliwości, ale także są doskonałą inspiracją do dalszych działań.
  • akcesoria BDSM wykonane są według tradycyjnych metod w najstarszej garbarni w Polsce. Produkt jest odpowiednio wyprawiony, dzięki temu wierzchnia warstwa posiada idealnie gładką strukturę, wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej.

Jeśli zachęciłem Was do nowych odkryć, to możecie szukać produktów w sklepie internetowym naszego klienta www.simplyjoy.pl. Szeroka oferta sklepu dostosowana jest do każdego etapu Twojej wycieczki erotycznej. Simply Joy pomaga odkrywać niezbadane tereny rozkoszy, niezależnie do stopnia zaawansowania Twojej wiedzy.

Fotografia produktowa potrafi zaskakiwać. Jeśli chodzi o samą realizację priorytetem dla nas było pokazanie produktów premium. Czystość, elegancja, oświetlenie czy lustrzane odbicie nadały produktom odpowiedniego charakteru. Mam nadzieję, że podoba Wam się równie mocno jak nam i klientowi.

Jestem ciekaw jak Wasze doświadczenie z takimi produktami. Oczywiście pytam o doświadczenie jako fotografów tego typu produktów, bo dla mnie to coś zupełnie nowego, z czym nigdy nie miałem przyjemności współpracować ;).

Jeśli spodobała Ci się nasza realizacja sprawdź inne nasze sesje z tego rodzaju fotografii.

Leave a Reply