Skip to main content

Fotografia reportażowa … nareszcie wróciła. Spotkania, wino, jedzenie i przyjaciele. Z ogromną radością przygotowaliśmy dla naszych przyjaciół z Osiedlowy Winebar fotoreportaż z kolacji pt. „Hiszpańska Fiesta”. Gościnnie pojawili się Marta i Jarek reprezentujący Lokalna Wino.

Razem z moją żoną z ogromną radością usłyszeliśmy o nowo powstałym projekcie Osiedlowy Winebar. Czego takiego w Poznaniu brakowało, zwłaszcza jak chodzi o okolice Winograd. Mieszkając tu od ponad 7 lat mieliśmy często problem, gdzie na spokojnie wyskoczyć na lampkę wina i dobre jedzenie. Na szczęście nie tylko my i Piotr razem ze swoją ukochaną postanowili otworzyc wspaniałe miejsce spotkań dla ludzi stąd.

Pomysł na Hiszpańską Fiestę był świetny. Marta i Jarek czyli właściciele i głównodowodzący restauracją Lokalna Wino w kuchni, Piotruś z winem pod ręką przy swoich gościach. Marta jako szef kuchni jest młodą ale bardzo perspektywiczną osobą. Obserwuje Ją od kilku lat i z każdym kolejnym spotkaniem jest tylko lepiej 😉 Oby tak dalej.

Tego wieczoru „kuchnia” przygotowała dla nas cudowne tapasy. Marynowane na ostro papryczki, grillowane krewetki czy gazpacho było niesamowitym rozpoczęciem tego wieczoru. Piotr oczywiście miał świetne dopasowane wina do każdego z dań. Moje podbniebienie oszalało gdy dostaliśmy wielku półmisek mięsa wraz z grillowanymi warzywami i dodatkami. Wisienką na torcie był deser czyli bezy z owocami sezonowymi. Raj dla duszy i ciała.

O tym jak dobrze czuli i bawili się goście niech świadczy fakt, że na początku kolacji złapała nas burza 🙂 Nikogo to jednak nie zniechęciło. Marta dzielnie działała przy grillu, Piotr walczył ze szkłem i dolewaniem smakołyków. Po chwilowym oberwaniu chmury wszyscy z uśmiechem wrócili do kontynuowania cudownej kolacji, obserwując cudowną tęczę, która zagościła tego wieczoru w Poznaniu.

Z czym sumieniem polecam Wam Osiedlowy Winebar i przy okazji tego typu kolacji i eventów które wiem, że będą organizowane, jak i na codzienne winko wieczorem z ukochaną.

Fotografia reportażowa jak wiecie jest jedną z moich ulubionych dziedzin fotografii. W połączeniu z cudownym winem i świetnym jedzeniem sprawiają że materiał musi być świetny 🙂 Miłego oglądania

Jeśli podobała Ci się nasza relacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii reportażowej !

Leave a Reply