Skip to main content

Fotografia portretowa czyli nasza kolejną współpraca z przyjaciółmi ze szkoły pływania Fregata Swimming. Sprawdźcie co ciekawego tym razem zmalowaliśmy w wodzie.

Jako agencja fotograficzna Flash Group bardzo cenimy sobie wieloletnią współpracę z naszymi przyjaciółmi. Nie inaczej jest z poznańską szkołą pływania Fregata Swimming. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala im być jedną z największych firm tego typu w Polsce. W przeszłości wykonaliśmy dla nich wyjątkową sesję fotograficzną, gdzie staraliśmy się pokazać przykładową lekcję pływania dla najmłodszych. Dwóch trenerów, spora grupa dzieciaków i mnóstwo pluskania.

Nasze zdjęcia pokazują, że w tym wypadku wiek rzeczywiście nie gra żadnej roli. W zajęciach mogą brać udział nawet niemowlęta od trzeciego miesiąca życia.

Sesja tego typu jest nie lada wyzwaniem dla fotografa. Oprócz dbania o jakość ujęć musi on cały czas uważać, żeby nie zamoczyć sprzętu fotograficznego. W przeciwieństwie do dzieci zdecydowanie nie przepada on za wodą. Efekt takiej sesji również jest wyjątkowy. Ze względu na jej dynamikę mamy tu zarówno przykład fotografii reportażowej, jak i oczywiście fotografii portretowej (o ile dane dziecko przestaje szaleć jak „ryba w wodzie”😊 ). Fotografia sportowa w porównaniu do fotografii dziecięcej w wodzie to mały pikuś 😉

„Uczymy miłości do wody” może być idealnym sposobem na rozpoczęcie tej fascynującej przygody.

Najpierw sprawdźcie jak prezentuje się nasza wodna sesja fotograficzna, a następnie z całego serca możecie powierzyć swoje pociechy profesjonalistom ze szkoły pływania Fregata Swimming.

Obecnie możecie jeszcze dołączyć do zajęć wakacyjnych, które zaczęły się dopiero co w zeszłym tygodniu, ale już możecie sprawdzać grafik na nowy semetr, który zacznie się wrześniu.

Fotografia portretowa to jedna z naszych ulubionych dziedzin fotografii – jeśli Ci się spodobały nasze zdjęcia – zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio !

Leave a Reply