Skip to main content

Fotografia targowa to ten rodzaj fotografii, który razem z fotografią reportażową został praktycznie zabity w dobie Covidu. Zarówno eventy i targi po prostu się przez Covid nie odbywają…

Z tym większą radością odebrałem telefon od Piotra z Komputronik Gaming. Informacją, że PGA się odbywa i liczy na przygotowanie fajnego fotoreportażu była czymś bardzo przyjemnym 😉 To już 5 albo 6 rok gdy Flash Group przygotowuje fotoreportaż z Poznań Game Arena dla firmy Komputronik.

PGA 2021 był zdecydowanie mniejsze niż zwykle. Nie 6 a 2 hale, brak największych wystawców (którzy w dobicie Covidu po prostu nie bywają na tego typu wydarzeniach). Najważniejsze, że jak zawsze nie zabrakło wielu młodych, uśmiechniętych i kolorowych ludzi.

Gry komputerowe, konkurowanie, a przede wszystkim ogromna itegracja całej ekipy Komputronik Gaming z publiką sprawiła, iż dla wielu było to jedno z najciekawszych stoisk na Poznań Game Arena 2021. KG przygotowała w tym roku stoisko pod nazwą „Game MMA”. Na stoisku znajdował się oktagom, na którym gracze mogli konkurować między sobą. Na stoisku w każdym momencie były ogromne rzesze fanów gier: Fifa, Counter Strike: GO, Valorant, Tekken czy Fortine. To właśnie między innymi w te gry były organizowane mini turnieje.

Należy dodać, że nagrodami w turniejach nie były gadżety typu koszulki, woreczki czy maseczki. Do wygrania był bardzo dobry sprzęt gamingowych. To jeszcze bardziej zachęcało młodych ludzi do wzięcia udziału w różnych konkursach.

Oprócz stoiska Game MMA firma Komputronik przygotowała mobilny sklep, w którym gracze mogli zakupić najnowszy sprzęt dla graczy. Gamingowe myszki, klawiatury czy słuchawki cieszyły się ogromnym powodzeniem. Widać było, że graczom brakuje miejsc, gdzie mogą sprawdzić, dotknąć czy porównać sprzęt gamingowy od różnych producentów. Wydaje się, że był to strzał w dziesiątkę.

Fotografia targowa jest jedną z moich ulubionych, dlatego mam nadzieję, że poniższy fotoreportaż przypadnie Wam do gustu. Miłego oglądania !

Jeśli podobała Ci się nasza fotorelacja – sprawdź nasze portfolio fotografii reportażowej a później zadzwoń do nas i dogramy szczegóły Twojej sesji 😉

Leave a Reply