Skip to main content

Fotografia ślubna to niełatwy kawałek chleba. Chociaż oczywiście dla fotografa nie powinno być różnicy czy fotografuje reportaż na targach, czy z jakiejś konferencji. Faktem jest, że w czasie całego Ślubu (przygotowania, ślub, wesele) jest wiele momentów, których nie da się powtórzyć.

Mówi się, że najtrudniejsze zdjęcia robi się osobom bliskim. Stes że się coś „zawali” najbliższym może być mocnym blokiem dla fotografa. Ja się z tym kompletnie nie zgadam – uważam, że realizacja zdjęć dla przyjaciół to najlepsza rzecz jaka może się przydażyć 😉

Niektórych stres blokuje, innych napędza. Ja zdecydowanie należę do tej drugiej grupy. Lubię „być podłączonym do prądu” – to mnie napędza do jeszcze lepszej pracy. Zdecydowanie nie lubie gdy jest nudno !

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Natrudniejsze w przygotowaniu zdjęć ślubnych ? Zdecydowanie zdjęcia nakładania obrączek, nigdy nie wiesz co zestresowana para młoda zrobi, w którą stronę obrócą ręce.W takim momentach bazujesz na doświadczeniu i szybkiej reakcji, żeby jak najszybciej móc zareagować.

Cieszę się, że po roku 2020, gdy wiele z zaplanowanych ślubów, po prostu nie mogło się odbyć, rok 2021 dał nam trochę normalności. Wróciły eventy, wracają Śluby, powoli zaczynają wracać konferencje i targi. Dla fotografa, który przede wszystkim uwielbia ludzi, rozmowy, historie, to duża dawka energii do działania na nastepne miesiące.

Dziś prezentuje Wam cudowny ślub Angeliki i Sławka. Wydarzenie miało miejsce w Pile skąd młoda para pochodzi. A na wesele zawitaliśmy do (dobrze znanego nam z wcześniejszych realizacji) hotelu Forma. Jak możecie zobaczyć pomimo nienajlepszej pogody, było dużo uśmiechu, świetnej zabawy i niezapomnianych emocji.

Trzeba zaznaczyć, że swietną pracę wykonał Dj Kris Cross, a uśmiechnięci ludzie nie schodzili z parkietu ! Nie ma nic lepszego na weselu dla fotografa, niż grupa ludzi, która świetnie się bawi ! Dlatego tak ważny uważam dobór miejsca i prowadzących zabawę.

Fotografia ślubna w najlepszym wydaniu ! Sprawdźcie

Jeśli podobała Wam się powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia innych ślubów które miałem przyjemność przygotować dla moich bliskich i do kontaktu 😉

Leave a Reply