Skip to main content

Fotografia eventowa to zdecydowanie rodzaj fotografii, który uwielbiamy najbardziej i w którym czujemy się najmocniejsi. Dziś zapraszam Was do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, które odbyło się dawno temu, ale jakoś zapomnieliśmy Wam pokazać 😉

Mowa i poznańskim spotkaniu Local Linkedin, które odbyło się w zeszłym roku (kiedy nikt nie wiedział co to covid) w cudownych przestrzeniach Maratons Gardens. Nowoczesny biurowiec wybudowany w Poznaniu przy ul. Królowej Jadwigii to świetnie miejsce na tego typu spotkania. Duże nowoczesne przestrzenie pozwoliły na spokojnie spotkanie prawie setki osób.

Jak możecie zobaczyć spotkanie miało charakter warsztatowy. Dla przybyłych czekało wiele ciekawych atrakcji, a nie nudny wykład, jak często bywa na takich spotkaniach. Ciekawym wprowadzeniem zajęła się Beata Ratajczak, inicjatorska spotkania, ale też świetny coach. Następnie gośćmi zajął się świetnie wszystkim znany trener sprzedaży Szymon Lach. Po uśmiechach i zaangażowaniu przybyłych gości można wnioskować, że wszyscy byli usatysfakcjonowani warsztatami.

Najciekawsze jednak zostały na koniec. Agnieszka Wnuk czyli specjalistka od Linkedinu przedstawiła zebranym gościom najciekawsze i najważniejsze aspekty działania portalu. Dla mnie jako fotografa, który prowadzi własną działalność była to również wiedza, którą mogłem wykorzystać w rozwoju social mediów mojej firmy. Na potwierdzenie tej tezy powiem tylko, że 3 dni później założyłem profil Flash Group Agencja Fotograficzna na Linkedin.

Jednak oprócz ciekawych warsztatów był też czas na poznanie nowych ludzi biznesu jak i spotkania starych znajomych. Widać było, że przerwy w warsztatach wykorzystywano na rozmowy we wspólnym gronie, nikt nie siedział sam z boku. Nie ukrywam, że również poznałem kilka ciekawych osób, którzy stali się klientami mojej agencji.

Dla gości oprócz ciekawych prelekcji i warsztatów czekały ciekawe niespodzianki. Katering przygotowała Weranda Catering, dobrą kawkę przygotowywała Dominika z Pimpmybar. A Food Shop better hurry zaskoczyło napojami i słodkościami !

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja, zapraszam do obejrzenia naszego portfolio reportażowego oraz do kontaktu 🙂

Fotografia eventowa w Poznaniu w najlepszym wydaniu !

Leave a Reply