Skip to main content

Fotografia reportażowa dzisiaj w kompletnie innym wydaniu. Ostatni rok dla fotografów w Poznaniu to bardzo trudny rok. Brak eventów, brak targów, brak wydarzeń firmowych, czy ślubów. Z pewnością nie ma fotografa, który nie odczuł covidowej sytuacji w ostatnim roku.

W okresie gdy wiele firm się zamyka, a korporacje zakazują swoim pracownikom podróży i spotkań, coraz częstszą formą spotkań jest właśnie STREAMING. Razem z naszymi przyjaciółmi (mome.pl) przygotowaliśmy wiele takich streamingów dla naszych klientów.

Dzisiaj pragnę Wam pokazać trochę „zaplecza pracy” w czasie takiego Streamingu, a jest co oglądać. Prosto powiedzieć „zróbmy transmisje”, ale w praktyce to: 4 aparaty, 2 monitory, wiele świateł, kontrolery, kable… I piękny wystrój.

Przynajmniej z tym ostatnim udało nam się tym razem mieć mniej pracy – tym zajęła się oczywiście sama Ikea 😉

Błażej Pszczółkowski – fotograf i właściciel Flash Group

Wielu osobom wydaje się, że taki stream to prosta praca, ale to wiele godzin przygotowań, spotkań, prób, aby finalne kilka godzin streamingu było przeprowadzonych bez żadnych problemów.

Przy tej realizacji najtrudniejsze było zgranie wszystkiego przez osobę „prowadzącą” stream ze Sztokholmu. W konferencji brały udział ekipy z Poznania, Sztokholmu, Szanghaju i Miami. Każdy miał swój warsztat pracy, a na koniec prowadzący ze Sztokholmu musiał to wszystko złączyć – było wiele prób, bo nie było to proste. Ale efekt finalny był świetny i wszystko przebiegło bardzo płynnie.

Kamil Biegański – mome.pl

Tak więc jak widzicie, dla Flash Group nie ma rzeczy niemożliwych. Współpracujemy z wieloma firmami, które realizują dla nas tematy „około fotograficzne”. Dlatego jeśli potrzebujesz dla swojej firmy profesjonalnego filmu, streamu bądź jeszcze innego tematu – po prostu do nas napisz.

Fotografia reportażowa to nie nasza jedyna dziedzina. Pisz czego Ci trzeba a my rozwiążemy wszelkie problemy 😉

Jeśli podobał Ci się nasz reportaż – sprawdź nasze portfolio fotografii reportażowej ! A późnej w dziale kontakt śmiało do nas napisz bądź zadzwoń. Oczywiście jeśli potrzebujesz streamingu to też damy radę go przygotować.

Leave a Reply