Skip to main content

Fotografia wnętrz ma dwojaki charakter. W jej ramach mogą być prezentowane wnętrza budynków jak i szczegóły produktów. W tego typu sesjach bardzo dużą rolę odgrywa odpowiednie światło, realistyczne ukazanie fotografowanej przestrzeni oraz szczegółowość zdjęć. Muszą być one tak wykonane, żeby idealnie opisywać dane pomieszczenie. I właśnie tymi zasadami kierowaliśmy się realizując sesję dla firmy Comodo, która zajmuje się aranżacją przyjaznych przestrzeni do pracy.

Na pewno wielokrotnie zastanawialiście się jak powinno wyglądać idealne miejsce pracy? Co wpłynęłoby na zwiększenie waszej wydajności? Co sprawiałoby, że codziennie pójście do pracy nie kojarzyłoby się z ośmioma godzinami siedzenia w czterech szarych ścianach? Wielokrotnie do wykonywania swoich zadań potrzebujemy jedynie krzesło oraz biurko. Jednak każdy z nas wie, że tak naprawdę to nie wystarczy. I tutaj odpowiedzi dostarcza właśnie Comodo.

W największym skrócie firma ta współpracując z architektami oraz producentami mebli tworzy biura przyjazne dla osób pracujących w danym miejscu. W swoich działaniach skupiają się zarówno na indywidualnych potrzebach pracowników, jak i na specyfice firmy dla której wykonują zlecenie. Innowacyjność, kreatywność, jakość, dobry design. Te kilka słów w idealny sposób opisuje działania firmy Comodo.

W tym przypadku, na naszych zdjęciach możecie podziwiać powierzchnie przygotowane przez nich dla międzynarodowej firmy ROCKWOOL. Konkretnie dla ich siedziby pod Zieloną Górą.

Błażej Pszczółkowski, fotograf Flash Group

Na zdjęciach możecie zauważyć skupianie się na szczegółach oraz ciekawych detalach. Możemy zobaczyć ile w pomieszczeniu zmienia interesująco wkomponowana tzw. mała architektura. Na uwagę również zasługują elementy zieleni. Zarówno tej naturalnej, jak i sztucznej, która w wyjątkowy sposób ożywia fotografowane pomieszczenie. Jednak takie szczegółowe podejście nie sprawia, że nie przedstawiamy ogółu wnętrza. Ono również robi wrażenie.

Fotografia architektury i wnętrz w naszej firmie to wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie wykonywania zleceń dla deweloperów, architektur, właścicieli mieszkań, jak i wielu innych firm z Comodo na czele sprawia, że na pewno będziecie zadowoleni z naszych sesji fotograficznych. Wasze wnętrza czekają na nas!

Jeśli spodobała Ci się nasza realizacja to zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii architektury i wnętrz i mam nadzieje, następnie do zakładki kontakt 😉 Czekamy na Ciebie

Leave a Reply