Skip to main content

Fotografia architektury i wnętrz to jedna z gałęzi fotografii, którą zajmujemy się od wielu wielu lat. Tak naprawdę jeżdżąc po całym Poznaniu możecie napotkać inwestycje, które fotografowała agencja fotograficzna Flash Group. Zarówno jeżeli chodzi o etap powstawania danych budynków, jak i ukazanie efektu końcowego oraz jego otoczenia.

Fotografia architektury i wnętrz to zdecydowanie mój konik !

Błażej Pszczółkowski właściciel i fotograf Flash Group

W związku z tym dzisiaj na naszej stronie goszczą właśnie zdjęcia architektury, a konkretnie nowego budynku mieszkalnego na Grunwaldzie. Uściślając deweloperem w tym przypadku jest Ronson Development, a adres tej inwestycji to ulica Świerzawska.

W tej realizacji mamy cały wachlarz przygotowywanych przez nas zdjęć architektury, które ukazują wygląd gotowego budynku. Znajdziemy tu zarówno fotografie ogólne, jak i szczegółowe. Zobaczycie jak budynek usytuowany jest względem innych, które z nim bezpośrednio sąsiadują. Zobaczycie też jak wyglądają mieszkania, korytarze oraz hala garażowa. Natomiast ta druga grupa zdjęć może ukazać detale wyjątkowe dla tej konkretnej inwestycji. Wielokrotnie mogą one wpłynąć na ostateczną decyzję potencjalnego kupca.

Równocześnie bardzo dobrze w takim przypadku sprawdzają się zdjęcia nocne ukazujące inwestycję w zupełnie innym świetle. Poza wyżej opisanym zestawem zdjęć znajdziecie tutaj także klasyczną fotografię wnętrz, ponieważ w ramach współpracy wykonano także zdjęcia mieszkania pokazowego.

Błażej Pszczółkowski właściciel i fotograf Flash Group

Ulica Świerzawska znajduje się w niedalekim sąsiedztwie stadionu Lecha i w tej części Grunwaldu, która już powoli może konkurować z innymi zakątkami Poznania pod względem jej funkcji „sypialnianej”. Sklepy, szkoły, przedszkola, place zabaw. Znajdziecie tu wszystko. Dodatkowym argumentem jest bardzo dobra komunikacja z centrum miasta.

Jak już zostało wspomniane na początku, agencja fotograficzna Flash Group posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zdjęć architektury oraz wnętrz. Fotografie tego typu są wręcz konieczne do skutecznej sprzedaży nieruchomości. Zarówno tych nowych na rynku, jak i ponownie się na nim pojawiających.

Dlatego najpierw zapraszamy do obejrzenia zdjęć architektury z nowej inwestycji Ronson Development, a następnie zachęcamy do kontaktu.

Jeśli spodobała Ci się powyższa sesja – sprawdź inne nasze realizacje w dziale Fotografia architektury i wnętrza !

Leave a Reply