Skip to main content

Fotografia biznesowa jest jednym z istotnych obszarów działalności agencji fotograficznej Flash Group. Biznes we współczesnych czasach ma wiele wymiarów i kluczowe w jego rozwoju są elementy, które jeszcze kilka lat temu nie istniały. Jednym z nich jest np. odpowiednie zaprezentowanie się ewentualnym klientom poprzez własną stronę internetową, czy aktywność w social mediach. Do jak największego wzbogacenia tej aktywności przydatne są właśnie sesje wizerunkowe oraz biznesowe. Pozwalają one w bardzo profesjonalny sposób zaprezentować osoby tworzące daną firmę.

Liga Kobiet Sukcesu to poznańska inicjatywa mająca na celu wsparcie piękniejszej płci w obszarze samorealizacji, biznesu oraz ogólnie rozumianego sukcesu. Jednym z priorytetów jest organizowanie spotkań z ciekawymi prelegentami, z których każda pani może wynieść coś dla siebie. Zarówno poprzez czerpanie wiedzy, jak i wymianę poglądów.

Dziś wracamy do czasów, kiedy pomysłodawczynie i inicjatorki Ligi Kobiet Sukcesu poprosiły nas o wykonanie dla nich sesji na potrzeby działań internetowych.

Fotografia biznesowa ma przede wszystkim na celu wydobycie tego co w człowieku najlepsze w biznesie. Pewność siebie, zdyscyplinowanie, czy sympatia to tylko niektóre cechy, które chcemy wydobyć z fotografowanych osób w czasie takiej sesji. Na szczęście obie Patrycje to istny wulkan energii – co zresztą widać – praca z Nimi była bardzo szybka i przyjemna.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

W tym przypadku gościny udzielili nam dobrzy przyjaciele z poznańskiej kliniki dentystycznej Candeo. Pomimo, że charakter działalności naszych bohaterek nie jest stricte biznesowy, to my zaaranżowaliśmy dla nich klasyczną sesję biznesową. W ramach takiej sesji wizerunkowej oferujemy zarówno bardzo oficjalne kadry, jak i te nieco luźniejsze, a wręcz casualowe.

W związku z tym, znajdziemy tam zarówno zdjęcia idealnie nadające się do do działań promocyjnych w ramach social mediów jak i broszur informacyjnych, czy przedstawienia pracowników.

Jednym z ważniejszych aspektów podczas tego typu sesji jest odpowiednia atmosfera i dobra relacja z fotografem. Jeżeli jest udana, to bez problemu uda się w jej trakcie ominąć stres. A ten związany z brakiem obycia fotografowanego z obiektywem aparatu może być ogromny.

Efektem końcowym będą naturalne i profesjonalne zdjęcia. Na to właśnie kładziemy nacisk w agencji fotograficznej Flash Group, czego efekty można zaobserwować poniżej. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli podobają Ci się powyższe zdjęcia zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii portretowej !

Leave a Reply