Skip to main content

Fotografia jedzenia – nadszedł grudzień a z nim przygotowania do świąt. W Poznaniu mamy już za sobą pierwsze przymrozki, pierwsze oblodzenia, a nawet pierwszy śnieg. Co prawda, w młodzieńczych latach agencji fotograficznej Flash Group, to co topnieje po kilku sekundach nigdy nie zostałoby tak nazwane.

Ale jak mówi staropolskie powiedzenie: jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Dodatkowo, w kalendarzu właśnie pojawił się grudzień, a billboardy, radio oraz telewizja od jakiegoś czasu atakują nas świątecznymi reklamami. Jak widać wszystko wskazuje na to, że już niedługo w naszych głowach jednym z głównych tematów będzie właśnie Boże Narodzenie.

Ten przedświąteczny okres bardzo dobrze rozpocznie sesja zdjęciowa w wigilijnym klimacie. Zamykamy oczy, myślimy o Świętach i… widzimy pięknie udekorowaną choinkę, wymarzone prezenty pod nią oraz czujemy zapach wigilijnych potraw.

I właśnie do tego ostatniego doznania chcemy dzisiaj nawiązać. Wraz z restauracją GARDENcity zlokalizowaną przy ulicy Śniadeckich 25 przygotowaliśmy sesję zdjęciową potraw, które zostały skomponowane w ramach oferty cateringu świątecznego.

Wśród proponowanych dań znajdują się bardzo ciekawe propozycje. Zarówno te bardziej tradycyjne, które od dzieciństwa kojarzą nam się z Wigilią – śledzie z cebulą, ryba po grecku, czy klasyczna sałatka jarzynowa. Jak i bardzo nowoczesne dania, których same nazwy zjeżyłyby włosy na głowach naszych babć. O bogactwo proponowanych dań zadbał szef kuchni restauracji GARDENcity – Tomasz Zdrenka.

Na szczególną uwagę zasługują także desery stworzone przez mistrza Polski w cukiernictwie Mariusza Góreckiego i Jakuba Ćwiklińskiego. Tutaj ponownie mamy zderzenie tradycji z nowoczesnością. Wśród „słodkości” znajdziemy zarówno makowiec oraz sernik, jak i mało kojarzone z naszą tradycją brownie, makaroniki czy słodkie charmsy.

Oferta oczywiście nie jest skierowana jedynie do zabieganych osób, które nie dadzą rady samodzielnie przygotować świątecznych potraw, ale również lub przede wszystkim dla firm organizujących Wigilie firmowe. Prawda, że na widok tych zdjęć aż cieknie ślinka? W związku z tym zachęcamy do współpracy z restauracją GARDENcity. Przedstawione dania, słodkości i dodatki możecie zamawiać na stronie GARDENcity.

A zanim to zrobicie możecie nacieszyć oczy efektami naszej sesji zdjęciowej.

Jeśli podobają Wam się nasze zdjęcia – sprawdźcie portfolio fotografii kulinarnej:

#gardencitypoznan 

#restauracjapoznan 

#cateringnaswieta 

#cateringswiateczny 

#świątecznesmaki 

#piernikiświąteczne 

#piernikidomowejroboty 

#homemadegingerbeer 

#restauracjanadowóz 

#wspieramgastronomię 

#gastropoznan 

#gingerbreadcookies 

#xmasiscoming🎄

#GastroPoznanWigilia

#swiatecznedania

#wigilianawynos

#barszczwigilijny

#kolacjawigilijna

#swiateczneinspiracje

#gastropoznanrazem 

#gastropoznandowoz 

#restauracjazdowozem 

#kulinarnypoznan 

Leave a Reply