Skip to main content

Fotografia eventowa w 2020 ? Ktoś jeszcze pamięta jak to się robi ? 🙂

Jesteśmy w trakcie bardzo trudnego czasu dla gastronomii, dlatego dzisiaj powrócimy nieco do przeszłości. Nie aż tak odległej, kiedy nikt z nas nie słyszał o koronawirusie, ale do samego początku października. Wtedy żyliśmy już w warunkach reżimu sanitarnego, jednak nadal mogliśmy odwiedzać restauracje. Fotografia eventowa stanowi ważną część naszego portfolio, dlatego nie mogło nas zabraknąć na Jesiennej Kolacji Degustacyjnej w restauracji F…ing Delicious.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zebrani goście mogli sprawdzić, co w jesiennym menu restauracji przygotował nowy szef kuchni Filip Cwojdziński. Jak sam wspomina Jego konikiem są ryby, dlatego nie mogło zabraknąć troci podanej z kawiorem i czarną marchwią – genialne danie! Do tego jelen, gruszki z kasztanami, raviolli doppi… tego wieczoru nie było słabej pozycji. Każda z obecnych osób mogła spróbować zestawu dań z nowej karty, rozkoszować się idealnie dobranym do nich winem oraz zrelaksować się przy dźwiękach muzyki wykonywanej na żywo. Oczywiście całe wydarzenie odbywało się w zgodzie z zasadami reżimu sanitarnego.

Agencja fotograficzna Flash Group poprzez fotografię eventową nie chce jedynie tworzyć relacji zdjęciowej. Ważne jest dla nas również uchwycenie emocji oraz przeżyć osób uczestniczących w danym wydarzeniu i tak też było tym razem. Sprawdźcie nasz fotoreportaż z tej premierowej kolacji!

Od samego patrzenia aż chce się trzymać kciuki za jak najszybszy powrót do normalności. Wtedy każdy będzie miał okazję do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca znajdującego się w City Parku przy ulicy Wojskowej 4. A tymczasem, pamiętajcie o zamawianiu jedzenia na wynos i wspieraniu naszej poznańskiej gastronomii. Nasi przyjaciele przygotowali specjalny zestaw dań jak produkty delikatesowe (chleb, hummus czy konfitury). Sprawdźcie tu: http://delivery.fdelicious.pl/

Jeśli podoba Wam się nasza fotografia reportażowa – sprawdzajcie nasze portfolio i zapraszam do współpracy.

Leave a Reply