Skip to main content

Okres przedświąteczny od lat jest bardzo pracowitym czasem dla wszelakich firm kurierskich oraz spedycyjnych. Nie inaczej byłoby w tym roku, ale okazało się, że jednak potrzebują one jeszcze większej liczby rąk do pomocy. Sytuacja pandemiczna sprawiła, że trwający grudzień będzie dla nich zdecydowanie jednym z najbardziej pracowitych miesięcy w historii. Wystarczy przejechać się przez Poznań, żeby zobaczyć długie kolejki ustawiające się przed punktami odbioru różnego rodzaju paczek. Nawiązując do tego wstępu dzisiaj chcemy pochwalić się sesją, która idealnie podsumowuje wyrażenie „fotografia wizerunkowa”. Właśnie takie zlecenie wykonaliśmy dla poznańskiej firmy spedycyjnej – Speedline.

Można powiedzieć, że jest to dziecko polsko-niemieckie, ponieważ tak prezentują się narodowości dwóch właścicieli. Firma zajmuje się transportem skierowanym głównie do przemysłu meblarskiego i to zarówno eksportu z naszego kraju, jak i importu. Dzięki temu ich samochody ciężarowe można spotkać praktycznie we wszystkich krajach Europy Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej. W przypadku tej sesji po pierwsze, mieliśmy możliwość pokazania hali magazynowej z zewnątrz oraz wewnątrz. Po drugie, mogliśmy wykonać zdjęcia sprzętu spedycyjnego, w tym jakże potrzebnych w tej branży aut ciężarowych.

Fotografia wizerunkowa jest bardzo ważną formą tworzenia obrazu danej firmy. Efekty takiej sesji mogą być wykorzystywane do promocji w Internecie, broszurach reklamowych czy katalogach. Odpowiednie zaprezentowanie np. sprzętu, który wykorzystywany jest przez daną markę może powiedzieć czasem zdecydowanie więcej, niż kolejne linijki tekstu zawarte w materiałach reklamowych. Ogromnie cieszymy się za każdym razem, kiedy możemy wspomóc jakiś lokalny biznes i sprawić, że Poznań będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny.

W wypadku sesji dla firmy Speedline wykonaliśmy oczywiście standardowe zdjęcia z poziomu ziemi, ale do tego dodaliśmy także coś ekstra. Jak widać, fotografie wykonywane dronem mogą bardzo ubarwić taką sesję wizerunkową. Po raz kolejny dajemy dowód na to, że agencja fotograficzna Flash Group potrafi wyjść naprzeciw potrzebom klientów. Poniżej znajdziecie efekty naszej pracy, a firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie w fotografii wizerunkowej pozwoli nam zawsze znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla danego klienta.

Sesja realizowaliśmy we współpracy z naszymi przyjaciółmi z firmy Cam-L, która realizowała film dla Speedline.

Jeżeli podoba Ci się ten materiał – sprawdź inne naszej realizacje w dziale fotografii przemysłowej !

Leave a Reply