Skip to main content

„METEOR” to z pewnością jeden z najbardziej innowacyjnych budynków studenckich w Polsce. Posiada on nie tylko nowoczesną architekturę, ale również wiele innowacyjnych rozwiązań i funkcji, które podnoszą komfort życia studentów. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wyjątkowe linie i kształty, które nadają temu budynkowi unikalny charakter. Mieszanka szkła, metalu i betonu nadaje nowoczesny wygląd i harmonijnie komponuje się z okolicznym krajobrazem.

Mam dziś ogromną przyjemność przedstawić Wam nowy, niezwykły akademik Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu o nazwie „Meteor”. Przygotowałem dla Was prezentację zdjęć tego oszałamiającego budynku, które zostały wykonane specjalnie dla biura architektonicznego Dedeco, odpowiedzialnego za jego projekt

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Fotografia architektury i wnętrz

Fotografia architektury i wnętrz to niezwykle ważna dziedzina, która pozwala uwiecznić i pokazać piękno oraz unikalne rozwiązania w projektach architektonicznych. Dzięki niej możemy docenić detale, które często umykałyby naszej uwadze, a jednocześnie podziwiać ogólny wygląd budynku. Fotografowie starają się oddać atmosferę danego miejsca, podkreślić unikalne cechy i ukazać wszystkie walory projektu. Ich prace stanowią inspirację dla wielu osób, a także są nieodłącznym elementem w procesie promocji nowych obiektów architektonicznych.
Fotografia architektury i wnętrz to jedno z najbardziej wymagających i trudnych działań fotograficznych. Wymaga ona precyzji, umiejętności kreatywnego kadrowania oraz wykorzystania odpowiednich technik oświetleniowych. Fotografowie muszą doskonale rozumieć ideę projektu oraz potrafić uwiecznić ją w jednym ujęciu.

„METEOR” akademik Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

Fotografie, które mam przyjemność dziś zaprezentować, przedstawiają nie tylko zewnętrzną elewację „METEORa”, ale również wnętrza, które są pełne światła i przestronności. Każdy detal został perfekcyjnie zaprojektowany, aby zapewnić studentom optymalne warunki do nauki i odpoczynku. Wnętrza są nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne.

„METEOR” Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu to jedno z tych miejsc, które absolutnie warto zobaczyć na własne oczy. Podpowiadamy – wybudowany na campusie Morasko 🙂 Każde pomieszczenie ma swój niepowtarzalny charakter, a widoki z okien zapierają dech w piersiach. Na mnie osobiście największe wrażenie zrobiły same pokoje i ich wykończenie jak i części wspólne. Jestem pewien, że zdjęcia, które dziś przedstawiam, zrobią na Was ogromne wrażenie i zachęcą do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.

Miłego oglądania!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio architektury i wnętrz i do kontaktu. Jeśli potrzebujecie profesjonalnej sesji fotografii architektury czy wnętrz. Razem możemy uwiecznić magię Waszych projektów i przyczynić się do promocji unikalnych miejsc!

Leave a Reply