Skip to main content

Volvo Trucks Polska to firma z którą współpracuje od wielu lat. W ostatnim tygodniu, mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w oficjalnym przekazaniu dwóch pełni elektrycznych potężnych trucków Volvo FM i Volvo FL. Wydarzenie to odbyło się w nowo otwartym centrum przeładunkowym Lidla w Błoniach pod Warszawą, będąc krokiem milowym w kierunku zrównoważonego przewozu i ochrony środowiska.

To wydarzenie to nie tylko spektakularne dostarczenie nowoczesnych pojazdów, ale również dowód na zaangażowanie obu marek w walkę o czyste powietrze i zrównoważoną przyszłość transportu. Dostarczone Volvo FM i FL to prawdziwe technologiczne cudeńka. Działają wyłącznie na energię elektryczną, eliminując emisję spalin i redukując wpływ na środowisko.

Partnerstwo Z Odpowiedzialnością Społeczną. Przekazanie tych pojazdów stanowi także wyraz długoletniej współpracy między Volvo Trucks Polska a Lidl. Oba przedsiębiorstwa przykładają wielką wagę do kwestii zrównoważonego rozwoju. Taki krok jest idealnym przykładem na to, jak firmy mogą łączyć siły, aby tworzyć bardziej ekologiczne i odpowiedzialne społecznie rozwiązania.

Fotografia reportażowa jest szeroko stosowana w mediach. Social media, portale internetowe, gazety, magazyny i telewizja, fotoreportaż ilustruje wiadomości, artykuły lub reportaże. Co ciekawe nasz fotoreportaż już następnego dnia był prezentowany podczas konferencji dotyczącej zrównoważonego transportu ciężkiego na Łódzkim Kongresie Mobilności. Ale o tym opowiem Wam innym razem

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Krok w Przód! Przekazanie dwóch pełni elektrycznych trucków Volvo to nie tylko symboliczny gest. To także realny krok w kierunku bardziej zrównoważonego i ekologicznego transportu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Volvo, takim jak te pojazdy, możemy przekształcać przemysł transportowy na lepsze.

Jestem dumny z roli agencji fotograficznej Flash Group w tym wydarzeniu i z nadzieją patrzę w przyszłość, w której więcej firm dołączy do walki o czyste powietrze i zrównoważoną przyszłość naszej planety.

#VolvoTrucks #Lidl #ElektrycznaRewolucja #ZrównoważonyTransport #Ekologia #PrzyszłośćTransportu #OdpowiedzialnośćSpołeczna

Jeśli podobała się nasza fotorelacja to zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio fotografii reportażowej oraz do kontaktu. Możesz też sprawdzić na naszym blogu inne fotoreportaże z wydarzeń firmowych. Jeśli Wam się podoba Chętnie zajmiemy się Waszym wydarzeniem 😉

Zapraszam do kontaktu. Mamy wolne termin na drugą połowę roku. Jako agencja fotograficzna mamy wielu fotografów i możemy zrealizować nawet kilka wydarzeń jednego dnia.

Leave a Reply