Skip to main content

Fotografia produktowa czym jest tak naprawdę? Pokazaniem wizerunku firmy na przykładzie produktów. Na tej sesji łączyliśmy przedstawienie 2 rodzajów produktów: mebli na wyidealizowanych jednolitym tle, oraz torby z towarzystwie modeli. Tak więc w tej sesji połączyliśmy sesję produktową z fotografią portretową.

Skiddoü to marka powołana do życia po to, by sprawiać radość – dzieciom w wieku 0-6 lat oraz ich rodzicom. Tworzą rzeczy unikalne, rosnące razem z maluchami, bezpieczne i designerskie. Firma pragnie towarzyszyć rodzicom w wychowawczych wyzwaniach i być na każdym etapie życia dziecka. Marka Skiddoü powstała z inspiracji skandynawskim podejściem do rodzicielstwa. Skupia się na równowadze między ochroną tego co naturalne i pierwotne a rozwojem, prostotą oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym zadaniem przy tym projekcie- a w sumie niemałą przyjemnością- było sfotografowanie serii mebli dla najmłodszych oraz torbę dla mężczyzn. A to wszystko w świetnych wnętrzach galerii Szymona Brodziaka.

Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział, że będę miał możliwość realizować zdjęcia w galerii jednego z najlepszych polskich fotografów pewnie bym w to nie uwierzył. Biorąc pod uwagę fakt, że dla mnie Helmut Newton, do którego często Szymon Brodziak nawiązuje, jest fotografem z najwyższej półki w historii, możecie się domyślać jak olbrzymią przyjemnością była możliwość realizacja tego projektu. Z drugiej strony niemałym stresem był fakt, że Szymon z pewnością będzie weryfikował mój materiał.

Błażej fotograf

Fotografia produktowa może jak widzicie mieć różny zakres prac. Dla wielu sesja produktowa to najczęściej packshot czyli produkt na jednolitym tle. Innym rodzajem fotografii produktowej jest forma aranżacji. Możemy również pokazać produkty w swoim naturalnym otoczeniu jak rower na tle miasta, czy patelnie na tle kuchni. Tutaj łączyliśmy aranżację produktów z modelami w pięknych wnętrzach galerii. Mam nadzieję, że sesja przypadła Wam do gustu…

… bo coś nam po cichu mówi, że to nie jest ostatni projekt, który zrealizujemy z naszymi nowymi przyjaciółmi ze Skiddoü :).

PS. Wierzcie lub nie, ale te męskie torby są genialne! W teorii przeznaczona jest dla ojca, który ma w nich pomieścić różne produkty potrzebne do opieki nad maluchami. W praktyce ma po prostu świetny rozkład pod aparat i laptopa!

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja sprawdź nasze portfolio fotografii reklamowej!

Leave a Reply