Skip to main content

Fotografia reportażowa w 2021 ? Tak…w końcu wróciła na dobre, a wraz z nią kolacja degustacyjna o nazwie „Back to reality” – ciekawa gra słów, prawda ? 🙂 Prawie tak samo ciekawa jak nazwa miejsca w którym się odbyła 🙂

Ależ mi tego brakowało ! Prawie po roku przerwy, wraz z nastaniem wczesnego lata, gdy na dworze zrobiło się cieplej zawitaliśmy na kolację degustacyjną do restauracji F…ing Delicious. Świetne jedzenie, parring wina, muzyka na żywo i uśmiechnięte twarze dookła. Nic lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć tego dnia.

Fotografia reportażowa prawie wymarła przez Covid. Pełni energii, uśmiechu i chęci spotkania się z ludżmi zawitaliśmy z ogromną radością… jak chyba wielu. Podczas tej wyjątkowej kolacji zebrani goście mogli sprawdzić, co nowego w menu przygotował szef kuchni Filip Cwojdziński. Oczywiście jak to On zaprezentował nam cudowne dania z ulubionych ryb jak i genialnie przygotowanego mięsa. Całość składała się z 6 dań i deseru. Talerze, które były przygotowane pod każdym szczegółem „doprawił” Dominik Dobrzański dobierając do nich rewelacyjne wina.

Wisieńką na torcie był minikoncert przygotowany przez Johna Jamesa. Wraz z Djem dali wszystkim zebranym na sali dużą dawkę energii i pozytywnych emocji. Chyba każdy przez te kilka chwil zapomniał o wszystkich zmartwieniach u smutkach, które dręczą nas od długiego czasu. „Back to reality”!

Agencja fotograficzna Flash Group poprzez fotografię eventową nie chce jedynie tworzyć relacji zdjęciowej. Ważne jest dla nas również uchwycenie emocji oraz przeżyć osób uczestniczących w danym wydarzeniu i tak też było tym razem. Sprawdźcie nasz fotoreportaż z tej premierowej kolacji!

Po cichu mam nadzieję i trzymam kciuki, aby normalność wróciłą w 100%. Oby zbliżające się wakację były początkiem powrotu do normalności !

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Pamiętajcie, że gastronomia działa w reżimie sanitarnym. Każdy może odwiedzić to wyjątkowe miejsce znajdujące się w City Parku przy ulicy Wojskowej 4.

Jeśli podoba Wam się nasza fotografia reportażowa –to zapraszam sprawdzić nasze portfolio a następnie do współpracy.

Leave a Reply