Skip to main content

Fotografia wnętrz na dziś !

Ostatnimi czasy staramy się pokazywać jak ważne w tym trudnym, pandemicznym, okresie są wieloletnie relacje z klientami. Zaufanie do siebie i zadowolenie z wykonywanej przez Flash Group pracy owocuje kolejnymi sesjami dla osób i firm, które bez problemu możemy określić jako naszych oddanych przyjaciół.

Nie inaczej jest z Whisky Bar 88. Po wielu latach współpracy, już tak naprawdę brakuje nam palców u rąk, żeby zliczyć ile razy robiliśmy udane wspólne realizacje. W związku z tym, skoro Whisky Bar 88 otwiera się ponownie po roku przerwy nie mogło zabraknąć u nich naszego aparatu.

Tym razem wykonaliśmy sesję zdjęciową obejmującą kilka gałęzi fotografii, którymi się zajmujemy. Fotografia wnętrz, jedzenia, ale również portrety pracowników. Do tego dokładamy kilka zdjęć wizerunkowych, które mają promować Whisky bar 88 w social mediach.

Fotografia wnętrz to co najważniejsze w nowej odsłonie. Lokal został gruntownie wyremontowany, dlatego mogliśmy go pokazać w zupełnie nowej i bardzo efektownej odsłonie. Po drugie, wykonaliśmy sesję wizerunkową Whisky Bar 88. Będzie ona wykorzystywana do różnego rodzaju promocji m.in. w social mediach. Po trzecie, fotografia jedzenia, ponieważ lokal ten nie oferuje jedynie setek rodzajów whisky pochodzących z całego świata. Można tam również dobrze zjeść i dlatego nasza sesja obejmowała również ten aspekt działalności naszych przyjaciół z terenu City Parku.

Nowe wnętrza są bardzo ciepłe. Dużo bardziej przyjazne niż kiedyś. Dzięki temu każdy z nas może poczuć się jak w ogromnym salonie u dziadka. Jak to u dobrego dziadka po niedzielnym obiedzie, można usiąść, napić się dobrego trunku i o nim porozmawiać. Wzorowy serwis załogi Whisky baru zadba o to, żeby każdy z nas czuł się świetnie.

Jak widać na przykładowych zdjęciach z tej sesji zlecenia wykonywanie przez naszą agencję wcale nie muszą obejmować jednego aspektu sztuki fotograficznej. Bez problemu wykonujemy kompleksową usługę fotograficzną, która zaspokoi potrzeby oraz oczekiwania każdego klienta.

Jeśli podobają Wam się nasze zdjęcia wnętrz jak i fotografii kulinarnej sprawdźcie nasze portfolio !

Leave a Reply