Skip to main content

Fotografia wnętrz Poznań. Czyli coś czego dawno nie było na naszej stronie 🙂 A dzieje się dużo i to nie tylko w Poznaniu, więc powoli będę odkrywał karty kolejnych realizacji 🙂

Dzisiaj pragnę Wam przedstawić sesję zdjęciowązrealizowaną przez firmę Lobos z wykorzystaniem mebli Balma oraz Noti. inQUBE czyli Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości to miejsce, w którym aktywnie wspiera się ludzi przedsiębiorczych oraz pomaga rozwijać biznesowe skrzydła. 

Otwarty pod koniec października nowoczesny budynek InQube to prawie 1000 m² powierzchni biurowej, miejsc do relaksu, sal spotkań i telekonferencyjnych. Osobiście pamiętam, gdy jako student brakowało mi takich miejsc gdzie po zajęciach człowiek mógł pójść i w ciekawych wnętrzach a nie studenckiej stołówce rozwijać swój biznes. Młodzi ludzie we Wrocławiu mają zdecydowanie ułatwiony start.

Wśród produktów marki Balma mogliśmy fotografować między innymi kultową kolekcję regałów Balma STEPPS nagrodzoną prestiżową międzynarodową nagrodą German Design Award 2020 czy zdobywcę RedDot Design Award – stoły H2 projektu Piotra Kuchcińskiego.Szczególnie minimalistyczna lada Furonto oraz modułowe regały Balma STEPPS robia ogromne wrażenie po wejściu do budynku.

Fotografia wnętrz Poznań to przede wszystkim odwzorowanie klimatu miejsca. To poczucie przestrzeni, oświetlenia czy wygody. Przedstawienie produktów pod kątem reklamowym to zupełnie inna bajka przy tego typu realizacjach. Do fotografii wnętrz dodajemy troszeczkę fotografię produktową. I tu pojawia się zawsze wątpliwość. Co jest ważniejsze, przedstawienie produktu klienta, czy jak dany projekt prezentuje się w otaczających wnętrzach.

Wychodzi z założenia, że jeśli klientowi zależy tylko na zdjęciach produktowych to realizuje Packshoty. Jeśli decyduje się na realizację zdjęć architeury i wnętrz to przede wszystkim skupiam się na pokazaniu produktu jak całości aranżacji.

Błażej Pszczółkowski fotograf

Jeżeli podobają Ci się nasze zdjęcia wnętrz i architektury zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografia architektury i wnętrz.

Leave a Reply