Skip to main content

Gamergash kolejny raz pokazał dlaczego warto przełamać rutynę i zorganizować szalony wypad dla pracowników.

Spotkania integracyjne są nie tylko doskonałą okazją do zabawy i relaksu. To także świetny sposób na zintegrowanie zespołu oraz podniesienie efektywności pracy. Dlatego firma Gamerhash postanowiła zorganizować wypad swoich pracowników na tor gokartowy LeMans, aby poprzez zdrową konkurencję zacieśnić więzi między pracownikami.

Jak stworzyć zgrany zespół poprzez zdrową konkurencję?


W tym przypadku konkurencja nie oznaczała walki o pierwsze miejsce, lecz rywalizację w duchu fair play i współpracy. Pracownicy podzielili się na drużyny, które miały za zadanie wspólnie wyprzedzać przeciwników, zdobywać punkty i starannie planować strategię. To wszystko wymagało od pracowników nie tylko umiejętności jazdy, ale także szybkiego myślenia i reagowania na to co się dzieje na torze.
W trakcie wyścigów można było zauważyć, jak pracownicy przełamują swoje bariery, wspierają się nawzajem i cieszą się z sukcesów drużyny. Każde zwycięstwo i porażka były okazją do nauki i rozwoju. To dzięki takim wydarzeniom pracownicy nawiązują nowe relacje, poznają się lepiej, a co najważniejsze – uczą się razem pracować jako jedna zgrana ekipa.

Dlaczego warto organizować wspólne wydarzenia dla pracowników?


Po zakończeniu wyścigów wszyscy pracownicy mogli podsumować swoje doświadczenia, podzielić się swoimi refleksjami i nawiązać jeszcze silniejsze relacje. Wspólne świętowanie sukcesów i pokonywanie wyzwań sprawia, że zespół staje się bardziej zgranym i efektywnym.
Dlatego warto organizować takie spotkania integracyjne, które pozwolą pracownikom przełamać rutynę, zdobyć nowe doświadczenia i lepiej poznać swoich kolegów z pracy. Poprzez zdrową konkurencję możemy zintegrować zespół, motywować do wspólnej pracy i wspierać się nawzajem w osiąganiu celów.

Fotografia eventowa.

Fotografia eventowa to rodzaj fotografii dokumentującej różnego rodzaju wydarzenia. Imprezy firmowe, konferencje, spotkania integracyjne, koncerty, festiwale czy inne wydarzenia kulturalne i społeczne. Fotografowie eventowi specjalizują się w uchwyceniu emocji, atmosfery i najważniejszych momentów podczas danego wydarzenia. Zadaniem fotograaf jest stworzenie pięknego i pełnego wspomnień fotoreportażu. Ich celem jest uwiecznienie ważnych chwil i zapewnienie klientom trwałych i treściwych wspomnień z danej imprezy.


Na zdjęciach z integracyjnego wypadu na tor gokartowy widać uśmiechy, emocje i zaangażowanie pracowników. Z radością rywalizowali ze sobą, ale przede wszystkim wspierali się nawzajem. To właśnie ta atmosfera, jaką udało nam się stworzyć, sprawia, że Gamerhash jest silnym i zgranym zespołem. Dlatego zachęcamy wszystkie firmy do organizowania podobnych wydarzeń, które pomogą wzmocnić relacje w zespole i zwiększyć efektywność pracy. Jestem przekonani, że warto inwestować w integrację pracowników, ponieważ to właśnie ona przyczynia się do sukcesu całej firmy.

Fotografia reportażowa!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami fotograficznymi na Twoim wydarzeniu, skontaktuj się z nami już dziś. Jako agencja Fotograficzna Flash Group jesteśmy gotowi uchwycić najważniejsze momenty i pomóc Ci w promowaniu Twojej marki. Sprawdź portfolio fotografii reportażowej.

Leave a Reply